Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokáig szűz férfiakkal van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokáig szűz férfiakkal van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy egy férfinak 25-30 éves koráig nem jön össze sem alkalmi, sem normális kapcsolat (szűz), és hirtelen össze sikerül jönnie egy átlagos nővel. A nő a korából adódóan lassan meg szeretne állapodni az illetővel, házasság, gyerek, stb. Egy átlag nő már kb. 16 évesen lefekszik valakivel, 25 éves korban már túl van 6-8 férfin, esetleg még alkalmi kapcsolatokon is. A férfi félnek nem jelent ez akkora frusztrációt, ami miatt esetleg elhagyja a nőt, vagy megcsalja később?

Aki hasonló helyzetben volt, az hogyan tudta túltenni ezen magát?

Ha még szűz férfi vagy, szerinted ez problémát fog neked okozni a későbbiekben?


2018. jún. 20. 00:29
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Ez férfi függő! Nem egy általánosítható dolog.

De rendszerint azt fogja frusztrálni a helyzet aki nem őszinte szeretetből jön össze a lánnyal csak kap az alkalmon. Aztán megbátorodik és onnantól úgy érzi nem elég a világ összes luncija sem mert ő a jani.

2018. jún. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

hát én csak szűzzel leszek hajlandó összejönni..


25f

2018. jún. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ismerek pár ilyen pasit, mind gyorsan megházasodott. 1 csalta csak a feleségét, el is váltak.


Viszont több olyan kérdés volt már itt, hogy 40 vagy 50 felett jönnek rá a férfiak, hogy hoppá, hamarosan meghalok és csak egy partnerem volt, nem akarok kimaradni semmiből..


Ha 10 évet lehúztok együtt hűségben, már az is nagy dolog.

2018. jún. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akármit írunk, nem fogsz összejönni vele. Egyrészt mert csúnya, másrészt mert szűz.
2018. jún. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Melyik nő lenne hajlandó összejönni egy 18 feletti szűzzel?
2018. jún. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Az én párom sokáig volt szűz, de nem én voltam neki az első. Az előző nővel 5 évig volt együtt. Szakítottak, de nem ilyen jellegű frusztrációk miatt, hanem mert a párom anyja és a nő nagyon nem jöttek ki, ill. mert a nő egy hisztis liba volt. Aztán 1 év szünet. Mi 6 éve vagyunk együtt, egyikünk sem tervezi lecserélni a másikat.


De ismerek olyat, akinél... frusztrációnak nem mondanám, inkább a frissen szerzett önbizalmával felvértezve, vérszemet kapva elkezdett félrekúrni. Mondjuk az ilyen ált. nem azért jön össze a nővel, mert kapcsolatot szeretne tőle, hanem jaj, végre puni.

2018. jún. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálam nem okozott semmilyen flusztrációt.

Igaz azóta külön vagyunk, de nem vágyam a skalp gyűjtögetés. Egy(!) normális hozzám illő partnert keresek és ennyi.

2018. jún. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én eddig szinte csak azt tapasztaltam, hogy kinyílt a csipája a kis lúzereknek.
2018. jún. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!