Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom már elviselni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom már elviselni a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párom nagyon nárcisztikus személyiségű. Önző, erőszakos, közben azt hiszi hibátlan minden, amit csinál. Mindenki más hibás, csak ő nem. Persze senki sem tökéletes, nekem is vannak nehezen elviselhető dolgaim, de én ezt már túlzásnak tartom. Nagyon sokat leadtam a nézeteimből és magamból, formáltam magam az ő kénye-kedve szerint, de visszafelé ez soha nem tart tovább egy hétnél. Nagyon maximum egy hétig normális, aztán kezdi elölről.Mindig többet akar tőlem de ő a kisujját sem mozdítja. A kapcsolatunk kezd zátonyra futni és hiába mondja, hogy szeret és ne hagyjam el, szerintem el akar üldözni innen. Most is kint ülök a folyosón mert már befeküdni sem vagyok képes mellé. Ő meg alszik szépen az ágyban, miután vérig sértett és aztán megmagyarázta miért én vagyok az alpári paraszt és az én hibám, hogy ő cseszeget. Pedig csak megkértem valamire szépen, kultúráltan. Gyermekded hisztériát csinál, ha nem úgy van valami, ahogyan ő azt gondolja. Képtelen elfogadni mások igazát és nem vesz komolyan engem soha az ég világon. Ha komolyan venne, nem viselkedne így újra meg újra. Nagyon meg szokott bántani,aztán vitát generál és elmondja hogy ez is az én hibám. Még meg is magyarázza, hogy miért. Szent és sérthetetlen. A legjobb az, hogy ezeket a dolgokat mind-mind úgy adja elő,mintha én csinálnám, higgyétek el tényleg nem csinálok semmit és nem értem miért nem veszi észre magát. Sajnos már nem tudok vele mit kezdeni, a szívem-lelkem beletettem ennek a kapcsolatnak a megmentésébe, de most is még csak bocsánatot sem kért (már megint). Valami elmebaja lehet, vagy mi a fene ütött belé? Nagyon csúnya dolgokat is tett már velem (megverni nem vert meg, csak porig alázott) és néha úgy érzem, félek tőle. Ha megalázkodok neki, akkor ott a pokol szokott elszabadulni, direkt belém rugdos folyton, amint érzi, hogy nyeregben van. Szerintetek meg lehet még menteni ezt a kapcsolatot? Leírnám konkrétabban, de biztosan nem férne ki a rublikába. Nagyon kétségbe vagyok esve, én szeretném ezt megoldani és boldogan együtt élni vele :(

2018. jún. 20. 01:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Vele boldogan nem fogsz max félve undorodva.. Eddig is ilyen volt,mit lepődsz meg,begyujtott,ennyi,lehet beléd rugni többször mer hagyod.. Ne aggodj jön a verés is,tipikus bántalmazo karakter.. Még szoban rugdos..

Menekülj,nem is értem h miért kell ezt kérdezni,pakolnék már.. Én bántalmazott voltam,ne várd meg..

36N

2018. jún. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%

Sok bokdogságot!

Te az a nőtípus vagy akinek a lelkét is ki kell kaparni és felégetni a szemed látára mert addig mint egy birka csak vergődsz a kapcsolatért. El kell jutnod arra pontra amikor lelki roncs leszel és kiüresedsz akkor már veszteni valód nincs. Ennél rosszabb úgysem lehet alapon.

Sajnállak mert a pokol mélységeit fogod megjárni addig nem engedsz. Ez csak felszín, úgyhogy vegyél mély levegőt!


Normális nő az ilyenért nem kapálózik hanem tovább lép. Nem önmaga ellensége és visz végig egy vesztes háborút mint Hitler.

De mondom ez a normális nő. Te addig nem fogsz nyugodni amíg ki nem tépik a lelked.

2018. jún. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan, ezek után, még meg mered kérdezni, hogy meg lehet menteni ezt a kapcsolatot?

Tipikus áldozat vagy...

2018. jún. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
3 mondatot olvastam el: Nő vagy, ugye?
2018. jún. 20. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

"én szeretném ezt megoldani és boldogan együtt élni vele"


És szerinted ezt hogy lehet kivitelezni? Nem írtad mennyi ideje vagytok együtt, de feltételezem régebb óta. Tehát eddig ilyen volt, most mitől változna meg?

Sajnos igazuk van a válaszolóknak, tipikus áldozat típus vagy és nem fogsz kilépni a kapcsolatból, talán soha, vagy már csak akkor, amikor nem marad belőled más, csak egy lelketlen roncs.

2018. jún. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagudj magadnak, te is látod, hogy ebből boldog kapcsolat nem lesz, hiszen ez nem szerelem, csak egy beteges függés egymástól/egymáshoz.

Kérj segítséget, hogy legyen erőd elhagyni és végre eltávolodni a manipulátortól. Ő nem fogja hagyni, hogy elmenj, és minden módon megpróbál majd az érzelmeidre hatni.

2018. jún. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
54%
*hazudj
2018. jún. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%
Egy nárcisztikus emberrel sosem leszel boldog, és téged is teljesen felemészt. Erre csak egyetlen dolgot lehet javasolni: menekülj. Most. ne nézz vissza, ne bocsáss meg, ne békülj ki, mert te is tudod, hogy az ígérgetések eredménye max 1 hétig fog tartani. Ennél még egyedül is sokkal jobb.
2018. jún. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts!!!!! A volt férjem volt ilyen és 1 év szenvedés után léptem ki az ilyen lelki bántalmazó kapcsolatból a közös gyermekünkkel együtt. Azóta a gyermekünk is sokkal nyugodtabb.
2018. jún. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nem értem a kérdésed. Már a legelső mondatod elárulta, hogy felismerted a problémát. A párod nárcisztikus. És minden amit ezután irtál alá is támasztja. Na akkor ezek után miért gondolod azt, hogy egy nárcisztikus embert meg tudsz változtatni? Hogy boldogságban lehet vele élni? Nem, nem lehet. Kimolyan nem értem, hogy ennyi borzalom után még miért ragaszkodsz hozzá. Mert néha elszór egy kis szeretetmorzsát, amivel megcsillantja a reményt?

Ebből csak akkor jöhetsz ki jól, ha összeszeded magad, és elhagyod.

És okosan kell csinálni. Jobb ha elkerülöd a könyörgést, meg a visszatartásodra irányuló manipulációit. Az ígéreteit., hogy megváltozik, vagy a fenyegetést, hogy nélküled öngyiljos lesz meg egyebek. Megtervezed hova tudsz menni, és mikor nincs otthon akkor összecuccolsz, és egy búcsúlevél kíséretében elhúzol onnan. Utána is max akkor beszélsz vele, ha muszáj, mert esetleg vannak közös dolgok meg ilyenek.

Ne legyél kétségbe esve, jelenleg a legjobb ami történhet veled az az, hogy megszabadulsz tőle, és ettől a lelki terrortól.

2018. jún. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!