Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vonjam el a figyelmemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vonjam el a figyelmemet, arról, hogy nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Honap után megyek szóbelizni (érettségi) és rengeteg tétel van még, de a barátom most találta ki, hogy inkább szakítani akar, de ezt csak utána beszéljük meg.Gondolom meg akart kímélni. Kicsit. :)

A lényeg, hogy annyira görcsben vana gyomrom, hogy szenvedek. Nem bírom. Tudni kell, hogy nagyon szeretem, szóval ez alapból letaszítana...de így...

Nem tudok tanulni!!! Egy hete tart ez a huzavona, és már tényleg nem bírom tovább.Feladom. De nem tehetem értitek? Jó jegyet akarok.Akartam. Az írásbelim 5-ös lett, de ezzel baromira le fogom húzni...

Nincs valami tippetek arra, hogyan vonhatnám el a figyelmemet róla? Persze ülök a tétel felett, de csak rá gondolok...



2018. jún. 20. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól belegondolsz, nincs értelme ilyen ember miatt elszúrni a vizsgát. Ha menni akar, menjen, ne foglalkozz vele. Főleg, hogy ennyire kedves volt, hogy most nyögte be.

Tudom, könnyű mondani, de egyszer úgyis eljutnál erre pontra, hogy ezt meglátod, csak még fel vagy zaklatva.

Tarts egy kis szünetet, aztán nézd át még párszor. Ha eddig tanultál, simán menni fog. Sok sikert!

2018. jún. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szakits vele most. Komolyan.

Engem dobott a srac egy ilyen szituban, egy napot sirtam, a kovetkezo napon 100%al tudtam a sajat dolgaimmal foglalkozi.

Szoval talalkozz vele, vess veget az egesznek, egy baratnoddel jol beszeld ki, sirj egy csomot, kovetkezo nap tanulj ezerrel. Aztan az erettsegi utan gyaszold meg rendesen a kapcsolatot.

Nincs nagyobb szemetseg, ming huzni a szakitast. Komolyan, ha mashogy nsm megy, akkor telefonba.


Ha ezt nem akarod, akkor tanulj egyuty valakivel. Hivj fel az osztalybol valakit es kozos tanulas. Motilvalni fog teged a masik jelenlete. Ki tudjatok kerdezni egymast, segiteni, addig se ezen gorcsolsz.

2018. jún. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
próbálkozom ezeket betartani, egyébként 3 év volt...
2018. jún. 20. 12:59
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Keress masik pasit aki el vonja a figyelmed
2018. jún. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi ez az új őrület a pasiknál, hogy az ember vizsgái előtt nyögik be a szakítást. Mintha ezzel is szabotálni akarnák a sikerességet. Én egyetemista vagyok, és nekem az első vizsgaidőszakom elején nyögte be az akkori "társam" az áment. Vannak ilyen buta férfiak. Szard le, tanulj, magaddal törődj. A vizsga után én szóba sem állnék vele. Ilyen ostobán időzíteni...
2018. jún. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
sikerült kitűnőre érettségiznem :) köszönöm a segítséget mindenkinek!
2018. jún. 27. 20:44
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Gratula :)
2018. jún. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Rgy ilyen az egy s**r ember. Valószínűleg arra vágyik, hogy az egyetemen/gólyatábotban majd fűvel fával összejöjjön. Sok ilyen van ám. Ne is gondolj rá. Nem érdemel meg!
2018. jún. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!