Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább? Nem tudom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Nem tudom mit kezdjek az életemmel.

Figyelt kérdés

4 éve élünk együtt. Hullámzó kapcsolat, ennek az az oka, hogy anyósom és apósom hülyeségeit a párom képtelen kezelni. Én a saját szüleimet úgy érzem, minden esetben tudtam kontrollálni.

2 hete derült ki, hogy terhes vagyok. Biztos nem tartom meg, az orvos is lebeszélt róla. A párom annyit kért ne kürtöljük szét (nem is akartam), ne szóljunk senkinek, mert ha a szülei megtudják biztos kitagadják. Úgy voltam vele én is h senkinek nem kell a felesleges fájdalom. Azt hittem, hogy majd a párommal megbeszélem, ha valami olyan adódik. Én sokat kérdezgettem, hogy hogy érzi magát, hogy viseli stb. Próbáltam lelkileg támogatni.

Ő sosem kérdezett meg, hogy hogy vagyok vagy mit érzek, félek e, vagy egyáltalán zavar e h sosem hordhatok ki egy gyereket.


Ami miatt kimondtam, hogy vége, az az, hogy sosem éreztem, hogy igazán törődik velem. Inkább a manipulatív anyját és alkesz apját pátyolgatja. Én pedig egyedül vagyok. Nem akartam ezzel a teherrel egyedül megbirkózni. Legalább egy barátnőmmel megbeszélhettem volna. Azt sem érzem fair dolognak, hogy én vagyok elővéve, hogy mikor lesz unoka, miközben a sógornőm egészségesen, 35 évesen is azt hangoztatja, hogy ő ráér még. Erre meg mindenki bólogat. Igazából a pofám leszakad.


Ma már nem volt kedvem ehhez a műsorhoz. Eldöntöttem, hogy egyedül végig csinálom a műtétet és véget vetek ennek a kapcsolatnak. De mi következik zután? Újabb kapcsolatot nem akarok. Nem tudom mi az, ami újra értelmet adhat az életemnek. 25 éves vagyok. Családot szerettem volna, de azt hiszem kiábrándultam ebből.



2018. jún. 20. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%

Ezzel az egész dologgal szerintem sokan vannak így. Nem akarnak kapcsolatot. Beletörődnek aztán pedig éldegélnek tovább. Szerintem most neked az is betett, hogy el vetettél egy gyereket. Bár az ilyent nem szeretem, mert számomra ez ember ölés. Onnantól, hogy megfogan az a dolog a méhben, az már számomra ember. Hiába nincs emberi alakja még, vagy kezdetleges. Az ott egy élet.

És számomra ez GYILKOSSÁG, amit leművelnek az emberek.

Én 30 vagyok. Mikor még fiatalabb voltam, én is szerettem volna gyereket, családot. De most már?

Mi maradt? A magány meg a semmit tevés.

Kapcsolat se kell. Úgy is csak hazudnak az emberek.

2018. jún. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elso, senkit nem erdekel neked mi a velemenyed az abortuszrol, a kerdes nem errol szolt.
2018. jún. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szívbetegként nem hordhatok ki babát. Senki sem örömében választ ilyen utat, még ha az ok nem egészséggel kapcsolatos is. Köszönöm a válaszokat.
2018. jún. 20. 21:09
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Keresztényeknél az Anya haljon meg az embrio védelmében gratula a szeretet valláshoz,többek közt ezért vagyok ateista,meg azért mert mikor szoltam h megerőszakolt egy rokon kiskoruként a Keresztény,templomba járó Anyukám megrángatott h fogjam be ő nem ég a falu előtt mert én riszáltam. Ennyit a vallásról,a gyilkosságról stbről.

Kitartás. Jol döntesz,nem kell meghalni egy embrioért, zigótáért. 25 évesen viszont ne temesd el magad,keress majd férfit,anyatejfogyasztó helyett. :(

2018. jún. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok istenhívő. De attól még számomra akkor is az ott egy gyerek már. És ez gyilkosság. Csak kár, hogy elfogadott. Amúgy meg védekezni kell; főleg ha tudja hogy szívbeteg, akkor annak szexelni se nagyon kéne.
2018. jún. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Te nem sotet lelek vagy, hanem sotet agy.
2018. jún. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Miért ne védekeztem volna? Nem mintha ide tartozna, de óvszert hasznaltunk, mindig ellenoriztuk es egyszer sem talaltuk sérültnek. Ha tudom, hogy baj van még az esemény utánit is megkockaztatom
2018. jún. 20. 21:29
 8/12 anonim ***** válasza:

Ó, mennyi sötét és ide nem illő válasz..

Kérdező, esetleg szakember segítségén gondolkodtál már? Egy pszihológus segítene feldolgozni ezeket a dolgokat, és talán könnyebben új életet kezdhetnél. Olyan fiatal vagy még, muszáj kimászni ebből a gödörből :) ha sikerül, nagyon sok szép dolog vár még rád az életben.

2018. jún. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Már egyeztettem időpontot a családvédelmi szolgálatnál. Sajnos szabadságolás van. Jövő héten fogadnak. Igazából már várom. Muszáj beszélnem erről egy nővel, aki tudom, hogy nem kürtöli világgá.
2018. jún. 20. 22:04
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon helyesen tetted, segíteni fog, meglátod :)
2018. jún. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!