Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme egy olyan kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme egy olyan kapcsolatnak, illetve mit gondoltok egy olyan kapcsolatról, ahol a fiú küldött egy félreérthető sms-t, és utána ahelyett hogy megbeszélte volna, betűnt?

Figyelt kérdés
Küldött egy félreérthető üzenetet, mintha egy félrement randiüzenet lett volna egy 165 cm-es lánnyal (én nem annyi vagyok), és amikor rákérdeztem, azt mondta hogy ez csak egy vicc az internetről, de be is tűnt. Azaz nem lehetett vele megbeszélni.

2018. jún. 20. 22:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy félreértés. De! van értelme egy olyan kapcsolatnak, ahol ha félreértés törénik, az egyik fél ignorálja a másikat, és nem lehet megbeszélni a dolgot?
2018. jún. 20. 22:23
 2/11 anonim ***** válasza:
19%

#1

Látom tudsz te, ha akarsz.

Amúgy fene tudja. Annyira kevés infó van itt, hogy nem lehet belőle semmit levonni. Az életben meg nagyon sok mindennek nincs értelme.

2018. jún. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Rosszul gondolom, hogy nálam alap lenne, hogy egy több mint egy éves kapcsolatban ha félreértés vagy egyet nem értés van, azt megbeszélje a két ember? Én most csak ülök itt ledöbbenve, és nem tudom hova tegyem az egészet.
2018. jún. 20. 22:26
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egy tanulatlan ember, de valaki elmondaná, mit jeldnt az, hogy betűnt? Jobban tudnám értelmezni a kérdést.
2018. jún. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A betűnt gondolom eltűnt akar lenni..
2018. jún. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem elérhető. Azt jelenti.
2018. jún. 20. 22:36
 7/11 A kérdező kommentje:
Máshogy is föltehetném a kérdést. Nagy/fura elvárás, hogy ha két ember több mint egy éve jár, akkor ha félreértés történik, akkor megbeszéljék, nem pedig az egyik elérhetetlenné válik?
2018. jún. 20. 22:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Inkább nevezném lebukásnak, mint félreértésnek.
2018. jún. 21. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ez lebukás.

A betűnt szó jelentése pont az, hogy valami láthatóvá lesz, előjön.

2018. jún. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mai fiatalok meg szóhasználataik.

Én már a gyors megcsinálomtól, meg a belém álltól is frászt kapok... Lehet túl öreg vagyok már.

Remélem nem fogják ezeket a hőn szeretett könyveimben el kezdeni használni, mert többet egy szót nem olvasok.

2018. jún. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!