Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kapta a pofont? Bolond, vagy tényleg ennyire sértő, hogy elutasítottam? Ugye a páromat nem bolondítja meg?

Figyelt kérdés

Nagyon kétségbe vagyok esve, egész éjjel nem aludtam semmit. Kiírom magamból a történetet, mielőtt megőrülök.


A legfontosabb információk: Gimnáziumi évek alatt 3 emberrel szexeltem. Szerelmes voltam egy srácba, de az osztálykiránduláson összejött mással, én meg bánatomban lefeküdtem egy osztálytársammal, majd egy hétre rá egy évfolyamtársammal is, mert szörnyen rossz volt az osztálytársammal, és kíváncsi voltam, hogy mással milyen. Ekkor voltam 16 éves.

Utána, érettségi évében lefeküdtem egy eggyel alattunk járó sráccal úgy 3x, utána hanyagoltuk egymást.


Egyetemen lett egy komoly barátom szinte azonnal, vele 3 évig voltam együtt. A szakításunk után fél évvel jött a mostani párom, akivel 6 éve együtt vagyunk és el is jegyzett.


A probléma az, hogy elmentem a napokban 10 éves osztálytalálkozóra. Utána a volt osztály fele elment egy beülős helyre, én is köztük voltam. Egyik volt osztálytársam elkezdett nyomulni rám, de én egyből nemet mondtam, de csak folytatta, végül még fogdosott is, mire rákiabáltam, hogy vőlegényem van, és ettől függetlenül is undorító, amit csinál, a hideg ráz, hagyjon békén.

Erre a lábam elé köpött, rbancnak nevezett, és azzal jött, hogy mindenki tudja, milyen vagyok, kutyából soha nem lesz szalonna, mit játszom a vőlegényesdit. Erre megpofoztam teljes erőből. Vissza akart ütni de védekeztem, majd odébb is szaladtam és mások megvédtek.

Már ez kifárasztott lelkileg, de a java csak most jön.

Elkezdett fb-on írogatni a páromnak, hogy tudja-e egyáltalán, hogy kit vesz el. Részletes leírást adott, hogy hogyan dgtak, szpattak azon a kiránduláson, de írt egy olyat is, hogy egy egyetemi évfolyamtársam neki most kollégája, és azt mondta neki, hogy minimum 20 emberről tud, aki átment rajtam, és én voltam az egyetemen a mindenki kis közös puncija. Ez utóbbi nem igaz, az egyetem alatt csak az első párom volt, majd a mostani párom, csak az a gimis 3 kalandom van, tehát a vőlegényemmel együtt 5 férfival voltam.

Ez most este történt, és a párom köszönés nélkül eltűnt fb-ról (külföldön van most, azért nincs velem). Lehet, hogy csak bealudt, de ilyenkor mindig a legrosszabbra gondol az ember.

Ugye esélytelen, hogy befolyásolja a kapcsolatunkat egy ilyen helyzet? Nagyon őszinte kapcsolatunk van...

Miért ilyen a srác? Tényleg van ennyire önérzetes ember, vagy beteg? Mit tegyek ellene? Hogyan állítsam le?

Könyörgöm, segítsetek!!!

Annyira kétségbe vagyok esve, hogy már az sem érdekel, ha valaki rám ismer itt...


2018. jún. 21. 06:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%

A pofon helyénvaló volt.

Ha a vőlegényedre meg hatni tud egy felpofozott suttyó ...

az gáz

2018. jún. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
22%

ha nem igaz, miért vagy megijedve?


gondolom annyi bizalom van közted és a párod között, hogy inkább neked hisz.


amennyiben TÉNYLEG igazat mondasz.


mert az elgondolkodtató, hogy a srác kollégája,m a te volt egyetemi évfolyamtársad is miért terjeszti a riban-sztorit?


tehát már 2 pasi is ezt mondja.

összeesküvés?


bosszú?


vagy az igazság?


ezt nem mi és nem itt fogjuk megfejteni.


az igazat csak te tudod.

2018. jún. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%

amúgy szerintem teljesen tök mindegy, hány pasivaldugtál.


mindig az a lényeg, hogy az ember ne csalja meg az éppen aktuális párját.


hogy mi volt a gimiben, meg egyetemen, ki nem szarja le?


szabad ember voltál, nem a mostani párodat csaltad meg.

2018. jún. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Világosan leírtam, hogy összesen 5 pasival voltam. Úgy gondolom, hogy nem igaz, amit mond az állítólagos évfolyamtársamról, szerintem ezt is ez a srác találta ki.

Hát, ha a vőlegényem neki hisz, akkor nyilván vége az egésznek, de nem tudom elhinni, hogy tényleg hisz neki, csak görcsben van a gyomrom, amiért nem ír, félek, hogy mi van ha mégis. Nem tudnám egykönnyen elviselni, ha ilyen miatt lenne vége 6 év után azzal, akit életem szerelmének gondolok.

2018. jún. 21. 06:23
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ne izgulj, ha jó a kapcsolatotok, akkor nem fogja elhinni. Az én barátom sose hinné el ezeket. A csávónak meg valami baja van, hogy képes idegenekre ráírni, csak mert megsértették az önérzetét :D
2018. jún. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Na igen, félek tőle, hogy mivel fog még előállni, ha már erre képes volt...
2018. jún. 21. 06:27
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
A pofon jogos volt es ha a parod hazaer es megkerdezi, mondd el oszinten. Nem vagy Ribi ezt te is tudod, nagyon bizonygatni sem kell. Egyszer mondd el es nyugodj meg.Ha a parod komolyan gondolja, el fogja fogadni.Ha hisz a sracnak es kidob teged, ennyit ert. Eleg kinos a szitu de ha felfujod,tovabb lesz tema es az senkinek sem jo. Hagyd lecsillapodni. N
2018. jún. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%
Mivel bizonyítani nem tudod, hogy csak 5 férfivel volt az eddigi életedben kapcsolatod, nem tudod megcáfolni az aljas fickó rágalmait. Mitől vadult be így a volt osztálytársad? Miért akar Neked ártani, miért akarja tönkretenni az életedet? Vagy eleve egy romlott lelkű, nagyon gonosz ember, vagy mélyen sértette őt a pofonod, ezért akar bosszút állni rajtad. Te most nagyon nehéz helyzetben vagy, mert a távolság is bonyolítja a dolgot. Ha itthon lenne a vőlegényed, könnyebben tisztázható lenne minden. Én azt mondom, állj a sarkadra, és nagyon keményen fenyegesd meg, állítsd le a rágalmazót! Üss vissza, mert ha nem ütsz vissza, azt gondolhatja a rágalmazó, hogy bármit megtehet veled. Vedd fel vele a harcot! Küzdj! Ne hagyd magad! Én szurkolok Neked! Sajnos sok a féreg a világban, a sértett önérzetű férfiak mindenre képesek. Együttérzek veled, ne félj, a gonosz nem győzhet.
2018. jún. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
93%

A volegenyed helyébe, k**rvara nem hinnék egy ismeretlennek, aki raadasul rakop a menyasszonyomra, megpróbálja megütni es meg a tetejebe kamu sztorikkal is kepes ram irni. Szet is vernem a fejet. :D

Ezt nem kell tul komplikalni, mondj el mindent, ha eddig nem tetted volna egeszen az elejetol a végéig. Ha ezek utan ezert elhagyna, meg jobban is jarsz,hidd el...

2018. jún. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
92%

De ha egy pasi meghuz 5 csajt, akkor o nem lesz himribi,9-es? 🤔

Vagy hogy van ez? Meg ha vkinek volt egy rosszabb időszaka 16 EVESEN, az mar az egesz eletet megbelyegezte? Meselj mar...

2018. jún. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!