Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmondjam a csajomnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam a csajomnak, hogy a barátnője ajánlatot tett nekem részegen?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk úgy indult, hogy én ezt a barátnőt akartam felszedni. Viszont elutasított egy találkozó után de később kiderült azért mert a mostani párom (aki a legjobb barátnője) belémszeretett és ezért félreállt. Jól megvagyunk, minden jó, de szombat este ez a barátnő (amikor hazataxiztam egy buliból a párom kérésére) szexuális ajánlatot tett nekem. Azt mondta, hogy mivel van még egy órám amíg vissza kell érnem, elüthetnénk az időt addig is, menjek fel hozzájuk. Más csajok is jelen voltak, nekik részegen röhögve azt mondta előttem hogy most majd játszik egy kicsit velem. Az autóban is mögöttem ült és rátette többször a kezét a vállamra amit levettem!

Mondtam neki hogy játszon a macskáival vagy a barinőkkel, ne velem, én mentem is!

Másnap ráírtam, hogy fogja vissza magát, de semmire nem emlékszik. Még azt mondta, hogy ne merjem ezt a kitalációt bárkinek terjeszteni mert ő velem sohasem ... mert nem jövök be neki és milyen szerencsétlen a barátnőm hogy ilyen pasija van aki ilyet kitalál. És örüljek hogy nem szól neki. Kérdeztem a többi csajt aki ott volt, más sem emlékezett, aki igen szerinte tényleg nem tudja mi volt, nekik is azt mondta! Gyakran üti ki magát ennyire.

Viszont többen mondták hogy szerelmes belém, le akar feküdni velem és azzal hogy mindig szid engem, minden ronda pasinak mond, azzal leplezi! Gyakran beszél rólam, mindig valami rosszat mond velem kapcsolatban meg hogy ő soha nem lenne velem még egy lakatlan szigeten se.


Megmondjam a barátnőmnek? Az a baj hogy ki tudja elhiszi egyáltalán? Mert féltékeny amúgy is a csajra! Jobbnak tartja magánál. Sokszor mondja hogy ő illene külsőleg inkább hozzám, menjek szedjem fel, ő nem áll az utunkba. De nekem eszemben sincs!!!!


2018. jún. 21. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Párod aznap este hol volt? Más srácok nem voltak ott, csak te plusz néhány nő?


Figyi, én szerintem most nem szólnék, viszont ilyen bulizós helyzetbe vele soha többet nem kerülnék direkt, nehogy legyen még egy helyzet, ahol ez megeshet. Ha meg megesik, akkor szólnék.


29n

2018. jún. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Mindenképp szólj neki!

Én pl. szeretném tudni, ha ekkora r*ibanc a legjobb barátnőm.

2018. jún. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Haaat... Amit en ebbol feltetelezek, az az, hogy a baratnod baratnojenek nyilvan tetszel, de lojalis es huseges a legjobb baratnojehez, ezert minden eszkozzel probal tenni az erzesei ellen. Reszegen viszont oszintek vagyunk. Elojon a millio elfojtott feszultseg. Ha tenyleg ez van, ha igazam van, akkor o egy jo baratno, kar lenne beleronditani ebbe a baratsagba azzal, hogy ilyen kellemetlen sztorit elmeselsz. Mikor "ontudatlan" allapotban hulyeseget csinalt a csaj. Megtorne a baratnod bizalma, akar veget is vethetne a baratsaguknak. Szerintem ne mondd el, veletlenul se, ne is utalj ra. Felejtsd el.
2018. jún. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Nekem a férjem hazajött és elmesélte, hogy a "barátnőm" felajánlotta magát, és mivel elég rondán elzavarta, inkább elmeséli, minthogy amaz nagy sértődöttségében nekialljon hazudozni.

Megkérdeztem barátnőm, elkezdett üvölteni aztán annyira belekavarodott a sztoriba, hogy végül bevallotta, hogy igen szerinte ő jobban illik férjemhez, azért próbálkozott...

Akkor töröltem, tiltottam mindenhol, most az utcán is kerül, pedig én elég nyugodt nő vagyok, nem kéne félnie.

Szóval szerintem mond el.

2018. jún. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeribtem is mondd el neki. En is tudni akarnam
2018. jún. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
Ne mond
2018. jún. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Kérdeztem a többi csajt aki ott volt, más sem emlékezett, aki igen szerinte tényleg nem tudja mi volt, nekik is azt mondta! "


Tekintve, hogy a többi csajnak eljárt már a szád, így talán jobb lenne elmondani a barátnődnek is, hogy véletlenül se legyen ebből kavarás...


Egyébként nem feltétlenül tartom rossz embernek a csajt, egyszerűen az alkholollal ugye oldódnak a gátlások, nyilván nem vagy közömbös a számára.


Annyi biztos viszont, hogy ha van egy csepp eszed, inenntől kerölöd a csajt. A barátnőd és mindeni érdekében..

N

2018. jún. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Már csak azért is elmondanám,nehogy a ribi azt hazudja,hogy te kezdtél ki vele részegen. Az ilyen dögökből simán kinézem,hogy magát mentve jól bekavar.
2018. jún. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
10%
Hát a barátnőd is dinka, hogy ilyeneket mond neked... Am nem igaz amiket írsz, de jó sztori.
2018. jún. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Elmondtam. Semmi nem volt belőle. Azt mondta ő is tudja ezt a dolgot, azért is féltékeny rá, mert tudja hogy nekem bármikor ottlehetne ez a csaj ha veszekednénk, ilyesmi. De nem haragszik rá, mert nem tesz amúgy lépést felém, nem irogat nekem, nem is nagyon találkozunk. Azt mondja a barátnőm hogy nem fog vele összeveszni, mert az érzései ellen nem tud tenni és amúgy meg nem kavar semmit.

Azt hiszem ennyiben hagyom a témát!

2018. jún. 22. 07:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!