Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszűnt az intimitás a kapcsolatomban, hogy hozható helyre?

Figyelt kérdés

Egy darabig nem volt szex köztünk, betegség miatt (kb 2 hónap)

A betegség teljesen elmúlt, de a szex azóta se megy.

Kívánnám én a párom, de félek az egésztől, kellemetlen emlék lett a szex a végére + elvette eléggé az önbizalmam ez az egész, nem érzem magam teljes értékű nőnek + nem igazán tudom megfogalmazni de csalódtam magamban emiatt az egész miatt, hogy hanyagoltam a párom és miattam nem kapta vagyis kapja meg amire vágyik.

Pedig vágynék én rá, csak ezek miatt rágörcsölök és félek az egésztől. Volt hogy elkezdtük volna de egyszerűen elsírtam magam és nem ment.

Vele megbeszéltem már mindent amit ide is leírtam, nagyon megértő és türelmes, de ötlete egyikünknek sincs, hogy mit tegyünk?? Mindketten akarnánk de így nem megy!

Hogy lehetne visszahozni az intimitást, normális szexuális életet? Mit csináljunk??


2018. jún. 21. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Kezdetnek csak pettingeljetek, ha tényleg ennyire görcsölsz, aztán fokozatosan haladjatok.
2018. jún. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1.

Próbáltuk! Én nagyon szívesen kényeztetem őt (végig a 2 hónap alatt is) de fordítva nem esik jól ugyanazok miatt a dolgok miatt! :(

2018. jún. 21. 16:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen betegségről van szó és miért reagálod ennyire túl? Elmúlt, meggyógyultál, minden megy tovább. Feleslegesen stresszeled túl az egészet.
2018. jún. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valószínű járt már más is ugyanígy, más meg tudta ezt oldani.

Szakember tehát egyből tudná rá a gyógymódot.

2018. jún. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3.

Fertőzés, ami miatt véreztem és fájdalmaim voltak szex közben! Hogy miért reagálok így, azt írtam feljebb a kérdésben!


4.

Persze, legjobb lenne szakemberhez menni, csak néztük már az árakat, és jelenleg nem férne bele a keretbe! :(

2018. jún. 21. 16:36
 6/7 A kérdező kommentje:

6.

Ezt hogy érted?

2018. jún. 21. 17:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Engedd el a rosz gondolatokat. Mantràzd, hogy a szex jó. A parod agyon kívül is mutassa ki, hogy kivan teged, hogy ertekes nő vagy.
2018. jún. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!