Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 hónapja megismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónapja megismerkedtem egy férfival, minden jó volt. De egy rossz szó miatt ennyi?

Figyelt kérdés
Igaz messzebb lakott kicsit de találkozgattunk ő jött, vagy én mentem, aztán egy nap idegességembe csúnyát mondtam neki, és azt mondta ezt nem viseli el, nem akar többé tervezni velem (nem volt nagyon csúnya szó, (b**i) t mondtam. Mi az oka?rögtön kértem a bocsánatot, elolvasta de semmi reagálás. Most ennyi miatt ott hagy? Nyaralást terveztünk stb. hozzáteszem ő elvált 2 gyerekes, és sokat dolgozik. És a vitáig minden jó volt. Ennyi miatt ki rak? Vagy ez csak 1 ürügy? És gusztustalanul üzenetbe mondta ki hogy vége, és nem reagált a bocsánatomra. Várjak, lehet dühös vagy hagyjam? 24/l
2018. jún. 22. 00:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
27%

Na, pár napra megtudhattad, hogy milyen férfinak lenni. Mi volt az üzenetében a gusztustalan?

Nem akarja veled folytatni, ennyi.

2018. jún. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
11%

Most átmegyek nőbe.


Még jóhogy otthagyott, én is egyből letiltottalak volna. Aki interneten ilyen ideges az ki tudja élőben milyen agresszív lehet... Biztos tartott tőle, hogy meg is ütnéd vagy akár még a gyerekeit is bánthatod. Én tuti nem kezdenék ilyen gyerekverő, agresszív, pszichopata emberrel mint te.

2018. jún. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos, valószínű ez csak egy ürügy volt, inkább csak szórakozott veled, és kijátszotta magát.

Hagyd a fenébe, ne keresd, már alapjaiban hibádzik az illető.

2018. jún. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem igaza van. A b..izás egyrészt sérti az önérzetét másrészt gyerekes harmadrészt az hogy nem tudsz egy konfliktus helyzetet a másik sértegetése nélkül megoldani arra utal hogy fejletlen vagy a szókincsed vagy a konfliktus kezelő képességed (vagy mindkettő) ez kellemetlen gyerekszempontból is.

Hiszen neki azzal is kell számolnia kit mutat be a gyerekeinek és ha velük szemben is ezt a stílust nyomod az megengedhetetlen. Márpedig ha ez a vitastílusod várhatóan abban a helyzetben is ilyen leszel.

Ez kb olyan mintha ő meg ku..ázott volna a vita során te nem vennéd a lelkedre?

Nekem "kikötésem" volt mikor párt kerestem hogy a pasi tudjon ajtócsapjodás káromkodás és sértegetés nélkül vitázni normál hangerőn érvek mentén.

Sokan nem képesek rá. Márpedig arra hogy "te vén b..i" amit a családomban gyakran hallani nincs válasz hisz sima hiszti az ilyesmi megöli a kommunikációt. Arról nem is beszélve hogy azt mutatja a vita felülírja (pl nálad) a kölcsönös tiszteleten alapuló beszéd stílust nálam erre zéró tolerancia van. Valószínűleg a pasinál is.

És jaguár bármennyire is iróniának szántad igenis a verbális agresszió sokszor megelőzi a fizikai agressziót de legalábbis az alulfejlett kommunikációs és probléma megoldó készség jele.

2018. jún. 22. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
86%

rájött, hogy egy "idegességében" b**i-zó nő vállalhatatlan a gyerekei e


és/vagy csak kihasznált, kellett valami ürügy a szakításra.

2018. jún. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
*előtt
2018. jún. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
87%

Ha ismerkedési szakaszban lazán lequrvázna egy pasi, én is kidobnám.

Szerinted az normális, hogy valakit sértegetsz, nem gáz mert nem olyan csúnya szó, és ezt tűrni kell? Ne csodáld, ha ott le is zárta.

Majd mész egyedül nyaralni.

2018. jún. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
34%
Minek lenne ilyen alpari kislannyal egy felnott ferfi? Ha mar most igy elengeded magad, akkor 5 ev kapcsolat utan mit lehet majd toled varni? Csak cifrabbat.
2018. jún. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Erősen függ a szövegkörnyetettől.

Én nem vagyok ilyen érzékeny, ő meg igen.

Ha dühös cagy

2018. jún. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
63%
Ha dühös vagy, maradj csöndben - főleg írásos kommunikációban
2018. jún. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!