Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jöjjek össze a testvérem exével?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöjjek össze a testvérem exével?

Figyelt kérdés

A bátyám (27) éves és két évvel ezelőtt volt neki egy barátnője. Másfél ével voltak együtt aztán szakítottak. Nekem igazából sosem tetszett az exe, egyáltalán nem érdekelt,meg semmi és soha nem is hajtottam volna a tesóm nőjére. Viszont már nincsenek együtt. És pár hónappal ezelőtt rám írt az exe facebookon. Nem szoktunk dumálni, meg semmi. Csak úgy írt nekem egy üzenetet. Aztán elkezdtünk beszélgetni, de nem történt sokáig semmi. Később viszont találkozni kezdtünk. És hát...szeretem a lányt. De még hivatalosan nem vagyunk együtt,nem merjük felválalni ezt az egészet,mert félek a bátyám reakciójától. Vele egy fedél alatt élek ráadásul. Azóta amúgy amióta szétmentek az exével. Előtte ugye vele volt közös albérletben. Nem tudom mit szólna ehhez és mindketten aggódunk. Mert kb most bújkálunk, hazudok a bátyámnak is sokszor,mert ha kérdezi hova megyek akkor muszáj valamit kitalálnom. Persze már kaptam olyan megjegyzést tőle,hogy csaj van a dologban biztos. Aminek örül(t) is, mert kérdezett,hogy na kiről van szó stb de nem merek neki semmit se mondani, mert ez...olyan tabunak számít. De akkor is, elvégre már szakítottak és nem a házban akarom dugni a lánnyal,vagy előtte jó pofizni, csak ne keljen ezt titokban tartani. A szüleim is tudtak az elöző két komolyabb kapcsolatomról. A bátyámnak meg egy tucat nője volt, arról is mindenki tudott. A barátaim, a családom senki nem tudja még hogy van valakim. Nekem amúgy volt fordítva ilyen szitum. Egy haverom jött össze az exemmel, de nem zavart, és nem is akartam beleszólni. Ti mit mondtok erre, voltatok hasonló helyzetben? Mit tennétek?


F/23. a lány N/25. A bátyám F/27


2018. jún. 22. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Minek az embernek ellenség, ha ilyen rokonai vannak?!
2018. jún. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Beszélned kell vele, de már az elején kellett volna. Feltételezem nagy szerelem volt, ha már együtt is éltek. Ez pedig így elég gáz.
2018. jún. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
“...és nem a házban akarom dugni a lánnyal” hanem hol? A kapucsengő alatt? Ne viccelj már, rég el kellett volna mondanod a bátyádnak. Am ismerek ilyen sztorit közelről, csak ott a kistesó volt az első, a báty pedig tök korrekten, még mielőtt bármit lépett volna elmondta az öcsinek h mi a helyzet/mit szeretne. Ez tiszta megoldás (nem is volt semmi gond, csak a szülők néztek furán a “családban maradt” menyjelöltre xD), de amit te csinálsz, az nem az. Én berágnék a tesód helyédben, és nem az ex miatt, hanem mert hónapokig az arcomba hazudtál... Ess túl a dolgon, megúszni nem lehet, de legalább megkönnyebbülsz - aztán lehet, hogy tényleg semmi baja nem lesz a dologgal. Hajrá!
2018. jún. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ez attól függ mennyire kiegyensúlyozott személyiség és mennyire tette túl magát a bátyád a dolgon. Ha már ledobta magáról(és nem csak úgy mondja) akkor nem fogja túl reagálni. Viszont ha nem...ott balhé lehet. Ezt neked kell tudnod..

Én magamból kiindulva egy exem sem érdekel már semennyire, nem érdekel kivel jön össze akár közeli valakivel is, ő dolguk. De ez én vagyok.

2018. jún. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Csak úgy írt nekem egy üzenetet. Aztán elkezdtünk beszélgetni".. Ezt nem kellet volna



Ha lenne benned némi tisztelet, vér a fa szodban meg sorolhatnám akkor nem kezdtél volna vele. Ezek vagytok ti magyarok. Testvér, testvér után?!?! Undorító.

2018. jún. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké. Miért te nem vagy magyar? Bocs hogy magyarnak születtem. Különben nem egy tárgy exe. A lány nem érez iránta semmit. A bátyám is ennyi idő alatt tuti kiheverte, főleg hogy ő szakított. És amúgy is..ha a lány velem akar lenni?? Ah nem is értem miért kellett ezt titokban tartani. Az ember mert féltékeny álljon meg a világ? Én nem tehetek róla hogy a testvérem irigy,féltékeny lenne.
2018. jún. 22. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!