Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megbocsájtanátok egy ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsájtanátok egy ilyet a párotoknak?

Figyelt kérdés

Megcsalásnak számítana,ha valakit szájon puszilok? Nem nyelves csók. Csak egy gyors szájra puszi és az is vicc volt. Fordított esetben is lett volna alkalom a barátomnak, de ő tartózkodott,mert szerintem kicsit zavarba jött, vagy félt a reakciómtól,pedig mondtam,hogy nem kell. Felelsz vagy merszet játszottunk a barátainkkal tegnap előtt. És a barátom akkor nem, csak most mondta,hogy mennyire rosszul érzi magát,meg hogy megcsaltam őt. Nem értem, túl dramatizálta, de sajnálom. Ha tudtam volna,hogy ennyire más lát ebbe bele akkor nem is játszunk ilyeneket. Ti is megcsalásnak tartanátok? Ez megbocsájthatatlan? Nem tudom most mi lesz, szerintem nem szakítana velem, de azt mondta még kicsit emésztenie kell ezt később beszélhetünk róla.


L/23


2018. jún. 22. 21:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%

23 evesen komolyan itt tartunk hogy felelsz vagy merszeztek?

En biztos szakitanek veled.. egy kapcsolatban nekem ez rohadtul nem fer bele. Az en paromhoz ilyen intimen csak en nyulhatok hozza es o se kozeledjen mashoz.

2018. jún. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Aha, es direkt ilyeneket kellett csinalni. Mint peldaul egyel a foldrol, igyal valami kevert italt (moslekot) tancolj, vegyel le magadrol egy ruha darabot csokold meg a melletted levo embert stb.
2018. jún. 22. 21:43
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
23 évesen egy 13 éves értelmi szintjén állsz. Nekem nem kellenél.
2018. jún. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Egyes kicsit furcsa amugy ahogy fogalmaztal. Kisajatito vagy gondolom.
2018. jún. 22. 21:44
 5/25 A kérdező kommentje:
Hat ez egy tarsas jatek. Felnotteknek. :D
2018. jún. 22. 21:45
 6/25 A kérdező kommentje:
Marmint tenyleg felnottek jatszhattjak es direkt kivettuk belole a nagyon erotikus feladatokat.
2018. jún. 22. 21:45
 7/25 anonim ***** válasza:
61%
Nyilván nem esne jól de nem hinném, hogy ez olyan nagy dolog amin drámázni kellene.. Én megbocsájtanám.
2018. jún. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%
Kezdjük ott, hogy én speciel megmondtam volna, hogy nekem ez így nem fogadható el. Egyedülállóként, tiniként oké, de párkapcsolatban már nem igazán. Arról nem beszélve, hogy a megcsalás nem egy fix, mindenki által egyformán behatárolt dolog, hisz valakinél már a flört sem megengedett, míg másoknál belefér a kósza, nem érzelmeken alapuló szex is. A barátodat ez a dolog keményebben érintette, mint téged. Ha nem akarod elveszíteni, akkor javaslom próbáljátok megbeszélni a dolgot és valahogy helyretenni.
2018. jún. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
92%

1. Vagyok

Miert lennek kisajatito? Azert mert nem akarom hogy a parom masokkal smuzoljon? :D szerintem meg neked van erdekes felfogasod.. alapbol mi a fszom ez a jatek meg felfogas?

Utoljara altalanos iskolaban volt meno 😂😂

2018. jún. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
94%

"Kisajatito vagy gondolom." Párkapcsolatban van hüség,nyitott kapcsolat meg szex kapcsolat valo annak aki az alap huséget a kisajátitással keveri.

36N

2018. jún. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!