Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hallottatok már olyant hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok már olyant hogy egy házasságban nincs szexszuális kapcsolat hosszú évek óta, a párok között? Normális dolog ez? Vagy nem?

Figyelt kérdés

2018. jún. 22. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos ez népbetegség lett. Házasság, de még eljegyzés után is jön eg az állapot, de még a gyerekvállalás után is jelentkeznek ezek.

Elhidegülés, hozza magával a rideg valóságot....az egymásraunás, a monotonitás, az uaom...amúgy mindnek a szellemi éretlenség az oka.

2018. jún. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Van olyan kapcsolat ahol nincs ra igeny es jo igy nekik. Sok helyen meg a gyerek utan esik vissza drasztikusan
2018. jún. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%

#1-es. Szellemi éretlen a szomszéd macskájának a farka. Gondolom annyira érett vagy, és annyi hosszú házasság áll mögötted, hogy ezt így kapásból ki mered jelenteni.

Nem baj, hogy egy házasság több tényezős? Ráadásul két emberes játék? Nem. Szellemi éretlenek. Gratula. :)


Minden normális, ha a két fél annak tartja. A szex nem a legfontosabb dolog az életben.

2018. jún. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Igen, hallottam már ilyenről.

15 éve nincs szex egy ismerős házaspárnál.

És nem, nem normális.

2018. jún. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

3-as vagyok. Én is ismerek ilyen párt. Kb. 10 éve nincs szex, mert a hölgy beteg lett. Biztos nem normálisak, hogy így élnek...

Miért nem lehet megérteni, hogy a szex nem minden.

2018. jún. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Hát a nagyszüleim már nemigen szexelnek, dehát egy bizonyos kor után ez már normális, nem?
2018. jún. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk sem volt évekig szex....mondjuk én el is váltam. De húztuk azért pár évig, mert mégiscsak szerettem, és gyerekünk is van.
2018. jún. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
3-as igaz a szex nem minden, de egy házasságnak legalább az 50%-a ezen múlik. Ha jó szex van, akkor minden van. Ha nincs szex, akkor akár a testvéreddel vagy a barátoddal is élhetnél.
2018. jún. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
De csak egymással nem szexelnek az ilyenek, vagy egyáltalán nem?
2018. jún. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem szexelnek, csak egy massal. 😂
2018. jún. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!