Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segíthet ez az ötllet a megfakult érzéseken?

Figyelt kérdés
Barátom azt mondta, hogy úgy érzek megfakult a szerelme irántam. Viszont úgy láttam rajta, hogy ez nagyon bántja. Arra gondoltam, hogy készítek egy füzetecskét, ami bemutatja a kapcsolatunk szép pillanatait. Segíthet ez? Persze tudom, hogy ez önmagában nem elég, de remélem, elindít vmit.

2018. jún. 22. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Egy megfakult kapcsolatban nem ilyennel keltem fel a ferfi erdeklodeset,az biztos. Az otleted nullara csokkenti a parod erdeklodeset. Sajnos vagy nem sajnos.

N

2018. jún. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Inkább az ágy felé oriántálodj,bármilyen gázul is hangzik,ezt csak ott lehet javitani,ha nem megy nincs vágya feléd,megette a rosseb a füzetet is,meg a beszélgetést,az a füzetes dolog olyan kislányos,egy felnőtt férfi nőt akar.
2018. jún. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

hát, én szakítanék.

kell a fenének, aki szánja-bánja, de már nem szeret.


erőlködhetsz füzetecskével, de ez rád nézve tökre megalázó.


és később sem lesz jobb, mitől lenne?



a szex sem megoldás mindenre, ő érzelmekről beszél, azokat egy kiadós dugás sem hozza vissza.

2018. jún. 23. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miota vagytok egyutt?
2018. jún. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Fontos hogy mióta vagytok együtt, minden kapcsolatban elérkezik az pont amikor az első hónapokban vagy évben dúló intenzív érzelmek alábbhagynak és átalakul valami mássá ami a két fél között van. Ezen kívül is vannak mélypontok minden kapcsolatban. Kettőtökön múlik hogy oldjátok meg, megtudjátok-e beszélni mi az amit hiányoltok a kapcsolatból vagy a másikból és találtok-e rá megoldást.

Szerintem aranyos dolog ez a füzet :D Ezt csak úgy is el lehet készíteni ajándékként problémától függetlenül.

Megoldást meg szerintem a megfelelő kommunikáció jelenthet.

2018. jún. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a múltra kell helyezned a hangsúlyt, hanem a jövőre. Beszéld meg a barátoddal mik a terveid, céljaid és tudd meg mik az ő tervei. Keressetek közös célokat, amin együtt dolgozhattok. Próbálj könnyíteni a barátod életén. Lehet úgy érzi túl nagyok az elvárásaid. Esetleg fél attól, hogy megvádolod később, hogy miatta fordult rosszra az életed.
2018. jún. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

2 ev 10 honap az egyutt toltott ido.

#6-os igazad van. Azt mondta fel, hogy olyan lesz, mint a szulei.

2018. jún. 23. 09:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Mond neki, ha meg akar változni segítesz neki benne.
2018. jún. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8-as mondtam neki, meg amúgy se hasonlít belső tulajdonságaiban a szüleire.
2018. jún. 23. 17:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Így tovább beszéljétek meg egymással a problémáitokat, legyél vele őszinte, hátha viszonozza. Ha nem viszonozza, akkor nincs veszteni valód. Mert nem illetek össze.
2018. jún. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!