Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A tegnapi vagyok akire rámosol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tegnapi vagyok akire rámosolygott a csaj a buszon! Nos volt szerencsém megismerni és van baj nála nem is kicsi! Azóta zaklat egyfolytába ír meg hivogat mit csináljak feljelenthetem a rendőrségen? (NAGGYON DURVA)!

Figyelt kérdés
2018. jún. 24. 19:53
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mindketten elég bolondok vagytok...
2018. jún. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
8%

Jobb is mint egy gyakoris csaj aki csak és kizárólag óvszerban, amikor lelkileg épp nem túlérzékeny, melltartóval fenn (mert kicsi a melle), és a lábai pedig tabuk mert beteges, aberrált dolog.

Pedig nagy igazság, hogy egy férfit leginkább egy finomakat főző, vérperverz nő tud legkönnyebben megfogni. Csak sajnos itt rengetegen leragadtak az örökké tartó szerelem és az urvarias, feminim szőke herceg, fehér lovon vonalon.

2018. jún. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
Szólj hogy írjon nekem
2018. jún. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
persze mert csak a sötétben, ruhában szexelő és az azonnal dugni akaró létezik.
2018. jún. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

"Jobb is mint egy gyakoris csaj aki csak és kizárólag óvszerban"

Most se hazudtoltad meg magad.

Tán, ha gyerek jön az időben kihúzomból, mellette maradsz?


Ehh, minek vesződjön veled bárki?

2018. jún. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:
Nekem már mind1! Ez a csaj egyszerűen elképesztő komolyan mondom már enni meg aludni sincs kedvrm inkább vele kefélek!!!😊😊😊😊
2018. jún. 26. 21:06
 47/47 anonim ***** válasza:
70%

"Jobb is mint egy gyakoris csaj aki csak és kizárólag óvszerban"


Persze. Véletlenül sem azért, mert nem szedhet hormon tatalmú készítményeket. Az "időben kiveszem", pedig nem védekezés.

De bárki nyugodtan kefélhet bárki vadideggel. A nemi betegség úgyis csak legenda!

2018. jún. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!