Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valójában játszik velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valójában játszik velem? Szerethet még a szíve mélyén?

Figyelt kérdés
5 hónap után szakítottunk a barátommal,mert nem igazán értettünk egyet a dolgokban. Mondta nekem,hogy éljem az életem, keressek mást akivel boldog leszek. A szakítás május végén történt. Én vártam még 2 hetet hátha meggondolja magát,közbe féltékenykedett, ha tényleg elkezdtem ismerkedni. Végül jött egy fiu akivel találkoztam,szimpatikus volt nekem meg én is neki ,de még nem tudtam elengedni exem. Csókolóztam a sráccal. Elmondtam volt barátomnak és nagyon féltékeny lett és kiakart békülni. Kibékültünk majd rá pár napra ismét elhagyott. Mondtam neki poénból először ,hogy rendben akkor itt és most befejeztem ezt a játszmát és mondom elmegyek ma itthonról. Azt hitte viccelek,de végül elmentem a sráchoz. Lefeküdtem vele. (Szünet alatt) tehát nem volt megcsalás valójában hiszen nem voltunk együtt az exemmel mar úgy igazan 1 hónapja. Tegnap viszont áthívott magához, előtte en hívtam nem jött. Átmentem és lefeküdtünk. Ma kérdeztem tőle hogy akkor most ez mi és hogy lesz? Mondta hogy úgy sem menne ez a kapcsolat. Szerintetek ne keressem majd ő keres ha tényleg szeretne valamit vagy az ha nem keresem faj neki ? Vagy beszelgessek vele,tartsuk a kapcsolatot? Nekem ez a helyzet nem valami jó úgy érzem nem is kéne vele foglalkoznom!

2018. jún. 24. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi a fa$z... Most melyik? Én ott elvesztettem a fonalat, hogy tegnap áthívott.

Mindegy is, feküdj le még a fél világgal, menthetetlenek vagytok mind.

2018. jún. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én hagynám a helyedben.. ha valami nem megy, akkor azt nem kell erőltetni. Te is látod, hogy ez nem jó neked, akkor meg minek foglalkozol vele?

Ha szeretnéd, akkor nem lett volna gusztusod a "szünet" alatt más alá feküdni..szerintem.

2018. jún. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!