Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van rossz érzésem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van rossz érzésem a férjemmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
8 éve vagyunk együtt ebből 5 házassag. 1,5 éve volt hogy majdnem elváltunk de megbeszéltük. Azóta nincs gond. De mégis mostanában olyan rossz érzésem van. Mondja hogy szeret meg olyesmi de akkor is...van 2 gyerekünk. Félek hogy elválunk és azt nem akarom. De semmi nem utal rá. Csak rossz előérzés
2018. jún. 24. 22:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Lehet csak túl gondolod az egészet . Törődjetek kicsit egymással.

Mi is 8 éve vagyunk együtt a férjemmel és 2 gyerekünk van , nekünk is vannak rossz időszakaink, de szerintem jobb megjavitani , mint egyből eldobni, főleg ahol gyerekek is vannak .

2018. jún. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Épp ez az. Nem tudom mi a rossz. Férjemet próbálom kérdezni : nincs semmi szeret. Annyira nyaggatni nem akarom akkor az lenne a gond. Akkor is megvan ez a rossz érzés. Próbálom elnyomni csak nem egyszerű...
2018. jún. 24. 22:15
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Randizzatok. Gyerekeket bízzátok nagymamára-papára, rokonra, bébiszitterre, és menjetek randizni.
2018. jún. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Szoktunk. Sőt néha úgy érzem hogy elhanyagolja gyerekeket. Melo és én. Nem sokat foglalkozik a gyerekekkel
2018. jún. 24. 22:22
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
És pontosan mit érzel ? Szereted a férjed ? Vagy ezek az érzések nem lehet csak a félelmeid?
2018. jún. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
Vagy csaladi program kellene nektek hogy össze kovacsolodjatok meg jobban
2018. jún. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Ahogy tinédzser korban, 30 körül is változik az ember. Akik 22-23 évesen kerülnek össze, ekkor tapasztalják meg az első 7éves ciklust, ez ugye sokaknak ismerős. Nálunk is van 7-8 évenként voltak konfliktusok, volt hogy külön is költöztünk. De aztán rájöttünk, hogy mégis csak hiányzik az a bizonyos másik fél.
2018. jún. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ez az. Nem tudom hogy csak a saját hülyeségem vagy tényleg rossu előérzet.Vannak családi programok amiket én szervezek. Félek hogy néha túl sokat adok ő meg eltesped. Hiányzik hogy valamivel saját fejéből lépjem felém. Szinte mindent én csinálok.
2018. jún. 24. 22:27
 9/18 anonim válasza:
100%
Felajánlottad már neki, hogy most ő szervezzen/találjon ki programot? Vagy valami olyat csinálni, ami az ő kedvence?
2018. jún. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Otthon vagy a gyerekekkel? Lehet, hogy magányos vagy és túl sok időd van gondolkozni.

Nálam is volt hasonló. Szinte már mindenkiről összeesküvés elméletet gyártottam.

Aztán inkább a szabadidőmben recepteket néztem, olvastam vagy tvztem.

2018. jún. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!