Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szünetet kért, azt mondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünetet kért, azt mondta gondolkodnia kell, ebben a hétben állapodtunk meg, vajon írni fog, akkor is ha másképp döntött, mint ahogy azt én várnám?!

Figyelt kérdés
Azt hittem reggel írni fog.

2018. jún. 25. 09:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit bővebb info?
2018. jún. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Azt mondta ezen a héten írni fog.

Hétfő van.

A hét még hosszúúúú

2018. jún. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

szünet = szakitás.


tudom, tudom, nálatok nem, ő más, blablabla.


de, nálatok is. ha nem most, akkor két honap mulva, de szét fogtok menni. azért kell neki szünet, mert már nem szeret és/vagy bejött egy harmadik a képbe és a lelkiismeretével küzd.


párkapcsolatban nincs ilyen hogy szünet. de majd megtanulod te is. részvétem amugy.

2018. jún. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket.
2018. jún. 25. 09:58
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A szünet arra jó, hogy elhúzható vele a szakítás kimondása. Vedd úgy, hogy szakított, és ne keresd. Sajnos ez a szörnyű igazság. Ha valaki szünetet kérne tőlem, mert nem biztos benne, hogy én kellek neki, már csak azért is szakítanék vele. Ha már vívódik, hogy szüksége van-e rám, felesleges erőltetni az egész kapcsolatosdit.
2018. jún. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A szunet kb. annyit jelent, megdugok mast is, ismerkedem massal is, ha nem talalok jobbat, te is jo leszel.
2018. jún. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Valahogy nem akarom elhinni, hogy vannak még olyanok, akik ezt beveszik és bele is mennek.
2018. jún. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Miért mit kellett volna tennem ?

Mondtam volna azt, hogy nem megyek bele ?

Talált volna más módot arra, hogy “gondolkozhasson”...

2018. jún. 25. 10:19
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt kellett volna mondani, amikor közölte, hogy szünetét kér, hogy "Béla, én nem szarozom szünettel. Inkább szakítsunk.". Én tuti ezt csináltam volna. Ne alázd meg magad, legyen önbecsülésed.
2018. jún. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ebben igazat adok.

Csak próbáltam valakihez kötődni, tartozni.

Ezért próbáltam hinni neki.

2018. jún. 25. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!