Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiakat taszítja az ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakat taszítja az ha egy nő menstruál?

Figyelt kérdés
Persze, tudom hogy ez egy természetes folyamat a nőknél ès nem lehet ellene semmit sem tenni, de még is foglalkoztat az a kérdés ha egy nő menstruál a férfi számára ez undorító? Mit gondoltok férfiak erről? Köszönöm a válaszokat.
2018. jún. 25. 11:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem. Felőlem menstruálhatsz, amikor szeretnél :D
2018. jún. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
30%
Engem jobban zavar az, hogy a nejemnél "érdekes" módon a menstruáció mindig 2 hétig tart ami után 2 hétig fáj a feje...
2018. jún. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
41%
Egyáltalán nem. Igaz jobban fenn áll a fertőzés veszélye, de akkor is jókat szexeltünk.
2018. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%

A barátomat az elején úgy kellett a mosdóból kizavarni ilyenkor, mert meg akarta nézni :D mondtam neki, hogy adjon lár egy kis privátszférát, nem akarok előtte cserélni.

Az elején szexeltünk is olyankor, mert még nagyon be voltunk sózva, most már nem mindig, mert egyszerűen piszkosabb, hiaba fürdünk, azért az mégsem olyan jó, de kég néha most is szoktunk olyankor.

2018. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
A vér/tamponozás/betétek nem. Ha olyan az illető, hogy velem hisztizik, azt nem szeretem.
2018. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%
Egy átlag férfi ebből annyit érzékel, hogy a nő nem szexel vele. Ez miért lenne undorító? Ha minden tele lenne eldobált véres tamponokkal, meg betétekkel, az persze más.
2018. jún. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

"Jó katona bírja a vért." :D


De amúgy nem taszít. Nem szexelünk ilyenkor igaz, de csak mert macerásabb. Egyébként asszonyt jobban zavarja.

2018. jún. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

A férfit nem taszítja. A fiúcskákat igen. Illetve az arabot, de náluk kulturális és vallási vonulatból ered.

Ha a nőt nem zavarja, akkor minden ok.

2018. jún. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem taszít. Eddigi partnereim akkor indultak be igazán, ha megjött nekik O.o
2018. jún. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két nap alatt lemegy, Advil.

Annyi a bibi, hogy olyankor éhesebb vagyok.

Meg valahogy lenyugszom, furcsa megtisztulásos érzés.


Én nem menstruáció alatt vagyok elviselhetetlen, hanem amikor nem alszom megfelelően. Akkor borzasztó vagyok.

2018. jún. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!