Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynátok ezért a barátnőtöket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok ezért a barátnőtöket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hosszú vizsgálatok után kiderült, hogy genetikai betegség miatt nem szedhetem tovabb a fogamzásgátló tablettát. Több éve szedtem már, de egy trombózis gyanú miatt kórházba kerültem és emiatt derült ez ki. Mivel még nem szültem csak a gumi óvszer jöhet számításba, spirál nem. És mivel még nem végeztem a tanulmányaimmal még babát nem szeretnénk.

Azonban a párom nagyon kiakadt, mert évek óta nem kellett gumit használnia és nagyon összevesztünk azóta nem nagyok beszél velem. Én megértem hogy ideges én sem örülök ennek, de kicsit támogathatna. Vagy ti hogy vagytok vele? Lelépnétek ?


2018. jún. 25. 16:44
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
99%

Értem én, hogy ciki újra gumit húzni, de nem így kéne lereagálnia, ha szeret. Ez nagyon gyerekes dolog.

43/f

2018. jún. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Inkább keress normális srácot aki szeret is és nem csak a szabad ürítés miatt van veled
2018. jún. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Neked kene otthagynod ezt az onzo kis taknyot. Elhiheted, hogyha o tudna, hogy mivel jarhat a tabletta szedese, egy darabot nem kapna be a kedvedert... most meg konkretan hisztizik mert a farka fontosabb mint a te egeszseged. Ez kell neked? Ezert a fasziert aggodsz hogy otthagy?
2018. jún. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 radioheadyendremény ***** válasza:
100%

Nem.

Szánalmasan viselkedik a barátod, olyanért hibáztat, amiről nem tehetsz.

2018. jún. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan normális?

Azért kockáztatná a te egészséged, mert ő nrm szeretne gumit húzni?

Szerintem tudod te hogy mi a válasz!

2018. jún. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Rémesen önző a barátod! Ha nincs melletted, akkor te is tudod, hogy mi a megfelelő lépés erre... Senki egészségét nem kockáztatjuk, ez alap. Különösen nem a párunkét!

Egyébként én sem szedhetek fogamzásgátlót, szóval ha kellek majd egy férfinak, akkor ezzel számolnia kell majd.

2018. jún. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Igazából neked kellene elgondolkodnod, hogy akarsz-e egy ilyen véglénnyel együtt lenni. Most nem bántásból, de ha erre így reagál, szerinted hogy fogja tudni kezelni a komolyabb problémákat, amik egy hosszú kapcsolatban, házasságban előbb-utóbb óhatatlanul előjönnek? Én nem szívesen mennék hozzá olyanhoz, akinek ennyire 0 az eq-ja, és ilyen a problémakezelése...

(Egyébként ha téged magadat zavar a gumi, érdemes lenne megkérdezned a nőgyógyászod az esetleges alternatívákról, én úgy tudom, már van olyan spirál, amit felraknak még nem szült nőknek is, de nem 100% és csak laikus vagyok, biztosat a dokid tud mondani!)

2018. jún. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
7%
A Pharmatex kúpokról, krémekről hallottál már?
2018. jún. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
0%

De miért csak gumi, bogyó és spirál amit ismernek az emberek? De sok kapcsolat megmenthető lenne.

31/f

2018. jún. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
6%

Szélsőséges pontozások újabb kérdése...

Röviden: ha a srácot szidod akkor hatalmas lájk, ha bármi mást szólsz akkor közútálat. 😄

Nem csinálnék belőle nagy problémát, maradna megszakitasos védekezés.

Bár tudom, hogy itt minden egyes lány sátáni és démoni cselekedetnek tartja az óvszer nélküli szexet, de milyen érdekes... élőben egyik sem mondta még, hogy vagy gumi vagy no szex.

2018. jún. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!