Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Óriási baj". Mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Óriási baj". Mit tennétek ilyenkkor?

Figyelt kérdés

Örülnék ha ez egy hosszabb topic lenne, előre is köszi! :) update 2.0


Megpróbálom röviden: 25 éves fiú vagyok, szeptembertől valószínű megyek egyetemre és a lényeg hogy szűz vagyok nem volt barátnőm soha és egyszer részegen smároltam életemben. Ennyi a "pozitívum" a párkapcsolati dolgok terén. Szóval nagyon sokat csalódtam elég érdekes fordulatokkal, 2 lányba voltam szerelmes egyikse jött össze, önbizalom hiányom de k.va nagy és önbecsülés "zavarom". Gyakorlatilag úgy érzem hogy nem vagyok alkalmas párkapcsolatra pedig nem vagyok egy rosszképű gyerek. Én lassan odajutok hogy prostihoz megyek.. :( Olyanok üzenetét várnám akik ebből a helyzetből lábaltak ki, hogyan tették. Pszichológus segítsége? Prosti? Barátok segítsége? Üzenetbe szívesen várom az üzeneteket ennél azért több!!


Ezer hála a válaszokért és ÜZENETEKÉRT! pacsi



2018. jún. 25. 18:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem a barátnő keresés volna az életcélod, már a problémáid felétől meg is szabadulnál, és sztem idővel a másik felétől is.
2018. jún. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
89%
De mi miatt nem alakítottál ki eddig kapcsolatot? Én nem értem. Oké, hogy önbizalom hiány, de hát írtad hogy attól volt közöd lányokhoz, nem értelek. Az önbizalom hiányos embereknek is van párjuk.
2018. jún. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 iamaveryniceguy ***** válasza:
73%

menj el orvoshoz

komolyan

2018. jún. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
94%

Itt a nyár, lazíts, sportolj, olvass, készülj az egyetemre! Az egyetemen lesz bőven lány, rendezvény, buli stb., ahol találsz olyan lányt, akivel egy hullámhosszon lesztek.


A problémát meg nem felfújni kell, hanem megoldani. De jelen esetben még probléma sincs, mert ott lesz előtted a temérdek lehetőség.

2018. jún. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
57%

#3

Miért, attól kevésbé lesz kanos?


Fura, hogy sokan úgy tekintenek erre hasonló kérdéseknél mintha ez orvosi eset lenne, pedig biológiailag teljesen természetes.

25 éves, élete egyik legintenzívebb és legtermékenyebb szakaszában lévő fiatal férfi aki dugni akar, érezni egy lány közelségét, együtt lenni vele, fogni a kezét, részesévé vállni annak ami érzés ösztönösen veleszületett. Ennek hiánya pedig okozha komoly frusztrációt, de konkrét kezelést legfeljebb a thai masszázsszalonokban tudnak erre, egy pszichológis nem, sem egy urológus, sem egy belgyógyász vagy dermatolúgus.

És önbizalom is 99%-ban azáltal fog kifejlődni, ha lesz ilyen-olyan kapcsolata lányokkal. Ám sajnos ez a tyúk és a tojás esete.

2018. jún. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
60%
Fogalmam sincs. 31 vagyok, hasonló helyzetben hozzád. Egyetemen lett pár jóbarát csaj akikkel hosszabb-rövidebb ideig haverkodtunk, de ennél több soha nem volt. Egyetem után pedig még a jelöltek száma is erősen csökken. Prostihoz én nem mennék, nem akarok betegségeket elkapni vagy ilyesmi, nem is beszélve, hogy normális kapcsolatot szeretnék és idővel úgyis szóba kerülne. Hazudni meg nem fogok. A barátok nem tudnak segíteni, ha eddig is ott voltak és nem tudtak, később sem fognak tudni. Tapasztalat. Pszichológus nem tudom tud e bármit csinálni. Nyilván nem fog barátnőjelölteket ajánlgatni. Olyan 2 éve már nem is igazán érdekel mi lesz párkeresés téren, csak élem az életem, nem görcsölök emiatt. Neked is tudom ajánlani, nem oldja meg a helyzetet, de segít jól érezni magad.
2018. jún. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 A kérdező kommentje:
Köszi azoknak akik értelmes választ írtak. igen itt a nyár lazítanom kellene de nem tudok. Sportolok igen nyomom, tanulok is tanult is vagyok egyébként. De nem olyan könnyű ám legbelül jól érezni magunkat, aki ebben a helyzetben van. Gondoljatok bele 25 vagy szűz 0 tapasztalat és erről a közelebbi barátokkal se szívesen beszélsz. Nem tudom 100%-osan elengendni magad. A haverok arról beszélnek kivel kavart hány hónapja vannak együtt a nőjükkel, és én? Nézek és mosolygok és kérdezek és közben azon gondolkozom, hogy hol csesztem el én, és miért én?!
2018. jún. 25. 19:19
 8/71 A kérdező kommentje:
Köszi Jaguar-Warrior. Te legalább ezt át tudod érezni!! REspect
2018. jún. 25. 19:20
 9/71 A kérdező kommentje:
Köszi 6-os. Ha gondolod privátban tudunk dumálni.
2018. jún. 25. 19:21
 10/71 anonim ***** válasza:
65%
#6 -os vagyok. Annyit tudok még hozzátenni, hogy szerintem ami picit közelebb vihet a megoldáshoz, az a környezetváltozás. Nekem a szakmám is olyan, hogy egyszerűen nem találkozom nővel, évente ha 2 új nő ismerősöm van, sokat is mondok. így nehéz. Ha teheted, válassz olyan munkahelyet /tankört/gyakorlati helyet stb ahol többségében nők vannak. Ha amúgy könnyen szót értessz az emberekkel, akkor szerintem ez megoldás lehet. Több ismerősöm úgy ismerte meg a feleségét/barátnőjét, hogy egyszerűen olyan helyen dolgoztak ahol sok nő volt minden nap, és összeismerkedtek a párjukkal. Nem mondtad, milyen egyetemre mész, de a jogi, közgáz, bölcsész karokon sokkal jobb esélyed lesz nőkkel ismerkedni, mint a gépész, vagy anyagtudományi karokon.
2018. jún. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!