Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aggódjak, hogy azt mondta még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódjak, hogy azt mondta még nem élte ki magát?

Figyelt kérdés

A párom akivel lassan egy éve együtt vagyunk tegnap ezt mondta hogy azért még nem élte ki magát.

Most állunk összeköltözés előtt.

Mikor visszakérdeztem ezt hogy érti azt mondta h így ahogy mondja. De engem szeret, velem akar lenni és esze ágában sincs mással lenni.


2018. jún. 25. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Elobb utobb kiugrik a nyuszi a bokorbol...
2018. jún. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

Nagyon is esze ágában van.

Elég pocsék az az érzés amikor a gondolataid nagyrészt akörül forognak, hogy az éppen látott csinos lányról vajon milyen lehetne lehúzni a bugyit és... azt hiszem nem kell folytatnom. És ebből naponta 100 ilyen gondolatmenet.

2018. jún. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez nem hangzik túl jól.
2018. jún. 25. 19:53
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Hulyeseg ez a "nem elte ki magat" duma.

Senki nem attol lesz huseges, mert elotte 20 lanyt megdugott. Sot.

2018. jún. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Majd kibújik a szög a zsákból. Biztos nem véletlenül mondta, a helyedben elkezdenék aggódni, hogy mikor fog dobbantani.
2018. jún. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Minden okod megvan arra hogy aggódj. Ez gyakrolatilag azt jeneti hogy idő kérdése hogy mikor fog félrekurni. Ha félrelép és kiderül akkor jön a dumával hogy ő ugye megmondta hogy nem élte ki magát, erre számíthatál volna.


Én a helyedben adnék neki időt (úgy 20-30 évet) hogy kiélje magát és utána jelentkezzen.


A "nem éltem ki magam süket duma". Nekem a nejem volt a harmadik, 16 év alatt sohasem léptem félre.

Bezzeg a haverom, akinek volt 30+ csaja az most is rendszeresen csalja az asszonyt.

2018. jún. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

igen amugy a ferfin mulik

mert nem szamit hogy hany novel volt...nem attol lesz huseges

az ido donti el h megcsal e vagy sem

de ha igy felvazolta h nem elte ki magat sok jora nem szamits

99 szazalek ha adodik a lehetoseg ki is fogja hasznalni

2018. jún. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Aggódj, ez kb azt jelenti, nem dugott még meg elég lányt.

Biztos nem költöznék vele össze, hogy várjam, mikor folytatja a kiélést.

De ugyan...szánalmas kifogás ez! 22 évesen lett családom. Semmiféle kiélés nem hiányzott. Meg bírtam maradni mellettük.

Az az igazság, hogy nem akarja, hogy te légy az egyetlen lyuk az egész további életében.

2018. jún. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ahogy utolsó írja! Nem tudja elképzelni, hogy csak te légy, és senki más.
2018. jún. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A dolog maga tök hülyeség... megdugni 20 random nőt... miért jár bármiféle örömmel? - de aki így gondolkodik, az pont erre készül. Esetleg arra, hogy te ezt megértően végig asszitálod.
2018. jún. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!