Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kívánom a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kívánom a párom?

Figyelt kérdés

Nem azért,mert nem igényelném,mert néha vágyok rá,de ha belegondolok,hogy lefeküdjek a párommal elmegy tőle a kedvem. Ezért az utóbbi időben szinte sosem alszok vele,nem is járunk át egymáshoz. Néha kificcen ami tök zavaró. Meg a párom teste se valami adonis,zavar,hogy szőrös meg van rajta kis felesleg. Nem merek vele erről beszélni mert elég érzékeny lelkű,nem tudom mennyire értené meg,hogy elhagyta magát az évek alatt,és ha nem lenne lusta,akkor tán jobban kívánnám.

Valaki volt hasonló helyzetben?

23/L


2018. jún. 25. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
BESZÉLJ VELE !!!
2018. jún. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig jó lenne neki megmondani, mert így nem lesz szex! Gondolom azért neki is feltűnt már, hogy valami nem oké. (?)
2018. jún. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kapcsolat a végénél jár.
2018. jún. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Beszélj vele mindenképp. Az én páromnak is hasonló problémája van, és nem képes elmondani, mi baja. Azt mondja, ő maga sem tudja. Türelmes vagyok vele, de kezdek nagyon belefáradni. Ha valami zavar, mondd meg, az őszinteség mindig jobb, mint ha aztán csendesen tönkremenne a kapcsolat.
2018. jún. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!