Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a párom kényszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom kényszerből az exéhez költözik olcsó albérlet miatt?

Figyelt kérdés

Barátnőm idén nyáron végez egyetemen. Eddig kollégista volt és mellette dolgozott. Felvették teljes állásba, aminek örülök mert így biztos nem költözik haza. Viszont nagyon drágák az albik. Expárja nem rég vett lakást és felajánlotta h költözzön hozzá: saját szobába és csak a rezsit fizetné.

Még expárjának az édesanyja is szólt a barátnőmnek h örülne ha ő cuccolna oda. Anno nagyon kedvelték egymást.


Én ennek nem örülnék féltékeny lennék és hát eleve nem tetszik az ötlet.


Mégis mit tehetnék? Hozzám nem költözhet mert 50 m2-en 3an lakunk a szüleimmel.



2018. jún. 25. 22:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Hát én se örülnék neki. Lehet jönni a bizalommal, de komolyan ki ne lenne féltékeny ebben az esetben? Főleg így hogy ingyen lakik ott...a kedves ex meg lehet szexet vár el cserébe.

Te dolgozol már? Miért nem vesztek ki ketten egy kis albit?

2018. jún. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

És a te véleményed, érzéseid a barátnődnek nem is számítanak?

Mit mondott arra, hogy te ellenzed az odaköltözést? Konkrétan összeköltözne az exével. Na nemár...

Te nem dolgozol? Egy közös kis egyszobás albi nem megoldható?

2018. jún. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%

Amikor én összeköltöztem a néha még itt garázdálkodó exemmel akkor az ötödik kerületben vettünk ki lakást (ne kérdezd miért pont ott...) és kb. 130-at fizettünk rezsivel együtt felesben, ami az egyikünk fizujának felelt meg kb.

Rendkívül áldozatos barátnőd van, hogy zokszó nélkül cuccolna az exéhez idióta kifogások mögé bújva. Vegyetek ki közösen egy albérletet, ha a szülők tudnak valamivel támogatni (havi 25-30 is elég fejenként, az már 50-60) és máris meg van oldva.

Az a helyzet, hogy te itt hamarosan csak dublőr leszel merthogy éjjel-nappal kufircolnak majd a közös albérletükben arra a nyakamat tenném.

2018. jún. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

"Expárja nem rég vett lakást és felajánlotta h költözzön hozzá: saját szobába és csak a rezsit fizetné." - én per pillanat nem vagyok olyan pesszimista, mint Jaguar, de ez az ex felettébb gáláns a barátnőd felé. Kettejük közül ki szakított - a barátnőd vagy az ex?


Egyébként az a véleményem, hogy jó eséllyel benne van a helyzetben, hogy az ex meg fogja a környékezni a barátnődet. A helyedben átbeszélném ez a dolgot még egyszer-kétszer a barátnőddel!

2018. jún. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem voltak sokáig együtt, félévet összesen mindössze.

Közösen döntöttek úgy hogy szakítanak


mások az életcéljaik és ágyban se volt jó

2018. jún. 25. 23:02
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen mindegy kérdező, hogy nem volt jó az ágyban meg csak fél év, én akkor sem tűrném, hogy a nőm egy olyan pasival költözzön össze aki előtte fél évig kúrogatta őt.
2018. jún. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Mit tegyél? Fogd meg a tököted és légy férfi! Minél előbb keress egy másik csajt.
2018. jún. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Ez szánalmas a barátnőd részéről, ha belemegy. Ez gyakorlatilag a te megalázásod. Ott lesz szex, elhiheted.
2018. jún. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem költözik össze mással albérletbe, például valamelyik barátnőjével, vagy az egyetemről valakivel, akivel együtt végeznek, és szintén kiköltözik a kollégiumból, vagy akár veled is? Szerintem is érdekes, hogy ennyire segítőkész az exbarátja, hogy felajánlja azonnal a költözést, ráadásul csak a rezsit kellene fizetnie. Szinte biztos, hogy attól függetlenül, hogy a barátnőd azt mondja, hogy nem akarna tőle semmit, a volt barát meg fogja környékezni, próbálkozni fog nála, ha már ennyire jóban maradtak.
2018. jún. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45%

"mások az életcéljaik és ágyban se volt jó"

Hmm... Jelen pillanatban a céljaik kísérteties módon egyeznek. Azt pedig honnan tudod, hogy nem volt jó az ágyban, talán tartottad nekik a gyertyát?

Ha ő mondta akkor veheted teljes kamunak is akár mert nyilván nem fog azzal hencegni neked, hogy az exe így meg úgy alávágott, hogy majd kifordult a szeme.

Ha elolvasgatnád amiket a barátnőivel írogatott az elmúlt egy évben akkor lehet eléggé kikerekedne a szemed.

2018. jún. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!