Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátm még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátm még mindig nem akar az összeköltözésröl beszélni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 23/L vagyok, a barátom 24/F. 7 eve vagyunk egyutt, ebbol 5 evet tavkapcsolatban, most diplomazott le. O kapott a lakhelye kozeleben allast(30 km-re lakunk egymastol), nem messze tolem. Szeptember 1-gyel munkaba all, es mikor kerdezem, hogy akkor mi lesz az osszekoltozessel, mindig kitero valaszokat ad. Amikor mondom neki, hogy most mar igazan eldonthetne, hogy mit akar, es dontse el, hogy meddig akar mamahotelben elni, akkor azzal jon, hogy o felti a szabadsagat, es hogy majd meglatjuk, mi lesz addig. Azert ez megsem olyan tavoli jovo, 2 es fel honap.

Sajnos nagyon ragaszkodik a csaladjahoz, fontosak neki, de attol felek, hogy talan nem is akarja velem a kozos eletet, mert van anyuci-apuci, aki alarakja az ebedet meg a vasalt ruhat. Hozzateszem, 3 eve elek egyedul, fenntartom a lakasom, tehat tudok fozni, stb.-t megcsinalni. Felretett penzem is van eleg, csoportvezeto vagyok, fix, jol fizeto allasom van. Tehat nem eltartott lennék.

Akkor megis mi lehet a baj,ami visszarantja? Mitol felhet? Nagyon elkeseredett vagyok, hiszen mar 5 eve is azt vartam, hogy mielobb befejezze az egyetemet es egyutt elhessunk.

Elore is koszonom a valaszokat.


2018. jún. 25. 23:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Jól látod azt, amitől félsz. Neki eddig kényelmes volt, hogy nincs ilyesmi szóban. Kierőltetni nem fogod tudni és nem is érdemes.

Amit a helyedben tennék:

"Szívem, ennyi ideje együtt vagyunk, eljutottunk oda, hogy már össze tudjunk költözni. Én nem akarok játszmát, nem akarom vesztegetni az életem hazugságokra. Nagyon szeretnék végre veled élni. Szeptemberben elkezded a munkád, szeretném, ha Karácsonyig kitalálnád, hogy össze akarsz-e költözni. Addig tudok várni. Utána nem fogok tovább várni, ezt most szeretném veled letisztázni"

2018. jún. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Kedves elso, koszonom a hasznos hozzaszolast. Igzabol en is evvegere gondoltam, hogy addig tudok varni. De mi legyen azutan? Mi lesz, ha tul nagy kenyelemben erzi magt velem es ekkor sem fog valtozni a hozzaallasa?

Szerintem sok mindent megtettunk egymasert, foleg mig o messze tanult, ezert is nem ertem, hogy velem ellentetben o miert nincs felvillanyozva az osszekoltozes miatt. Mikor a gondoskodast tolem is megkapja.

2018. jún. 25. 23:13
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi legyen azután? Egyelőre erősítsd meg magadban ezt az elhatározást, hogy akárhogy is lesz, ha addig nem költózik, te lépsz. Addig meg ne nyaggasd, ne hozd fel hetente, hagyd benne pihenni a dolgot. Ha fontos vagy neki, lépni fog. Ha nem, akkor év végén megmondod, hogy biztos emlékezik ra, hogy te nyáron ehyenesen elmondtad neki mi a helyzet, úgyhogy ennyi volt. Nem mondhatja, hogy nem szóltál neki jó előre
2018. jún. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem nem fog megváltozni.. eddig ő nem hozta fel a témát, akkor nem is akarja megcsinálni. Felesleges egy ilyen kapcsolatban tovább maradnod. Minek várnád meg az év végét? Kidobnád karácsony után? Az meg eleve bunkóság.

Annál kegyetlenebb dolog nincs, mikor ünnepkor dobnak ki valakit.

Megmondod neki, most hogy adsz neki két hét gondolkodási időt! Nem keresed, nem beszélsz vele; nem veszed fel neki a telót, nem írsz vissza neki.

Megmondod neki, jelentett neked baz+ a 7 év annyit, hogy velem akarod folytatni, vagy ennyi volt?

Ha két hét után is csak habozik, megmondod, hogy bocsi, de fájó szívvel, de én megyek tovább, de már nélküled.

2018. jún. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
4.: két hét annak is kevés, aki egyébkent szeretne összeköltözni. A srác szeptembeeben kezd el dolgozni. A fair a fél év. Persze, Karacsony, de ha fel evvel előre szól, akkor nincs min reklamálni.
2018. jún. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem 30-40 éves korod után akarsz gyereket, szerintem fogadd meg az egyes tanácsát. Vagy ha egyszerűen nem akarod kidobálni a fiatal éveidet egy olyan emberre, aki nagy eséllyel mára már csak talonban tart meg.


Jó, persze, nem mindegy, hogy 16-17 éves , vagy 23-24 éves korotok óta vagytok együtt, de ha 7 év alatt nem történik se összeköltözés, se lánykérés, semmi, azokat a kapcsolatokat ott ette meg a fene, ahogy eddig láttam.

2018. jún. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha rajta múlik, a köv 7 év is ilyen lesz.
2018. jún. 26. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 peca1000 ***** válasza:
7%

A távolság is baj.


Ha összeköltöztök (nyilván hozzád), akkor neki napi 2x30 km-t kell utaznia, ezt a legtöbb ember nem vállalja be, én se tenném


Persze hogy a mamahotelből kényelmesebb a közelbe menni.


Ezért kell, ha lehet, azon a településen párt keresni, ahol élsz.

2018. jún. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

8-as,ne viccelj, vidéken 2x30 km semmi. Apám 45 éve 2x40 km-t tesz meg munkába, kocsival semennyi idő. Ennyit a BKV-n simán eltöltesz.


Amit a 2-es írt tök jó, én is ezt támogatnám.



29n

2018. jún. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
"de attol felek, hogy talan nem is akarja velem a kozos eletet, mert van anyuci-apuci, aki alarakja az ebedet meg a vasalt ruhat." - te ilyen onsorsronto vagy hogy ilyen faszival szorgalmaznad az egyuttelest?
2018. jún. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!