Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiam külföldön dolgozik, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiam külföldön dolgozik, és kapcsolatba került egy lánnyal. A gond az, hogy a fiamnak 2 éve tartó kapcsolata van itthon. Mit tehet egy szülő?

Figyelt kérdés
Csak barátságnak indult köztük a dolog, de minél több időt töltöttek együtt, kialakult valami kötődés szerű, és rendszeres szexuális kapcsolat is. A barátnője semmit nem tud, és a fiam nem akar szakítani vele. A másik lány is tud az itthoni kapcsolatról, de mégsem tudnak szakítani. Pedig többször is próbálták, bűntudatuk is van a dolgok miatt. Megígértem, hogy nem árulom el őket!Én ellenzem ezt a dolgot, szerintem választania kellene a fiamnak, de egyenlőre képtelen. Félek, hogy baj lesz ebből, és mindannyian sérülni fognak

2018. jún. 26. 19:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Igen, mindenképp választania kell... Pontosabban úgy néz ki, már választott is, csak nem mer az otthoni barátnő szemébe nézni. Amit tehetsz az max az, ha meggyőzöd a fiadat, hogy álljon a lány elé, és szakítson vele. Ezt fel kell vállalnia, ha férfinak tekinti magát.
2018. jún. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Veszel neki egy gerincet. Bár, ha Angliában, Ausztriában, Németországban dolgozik, ott klasszisokkal drágább lesz a magyar nyugdíjból.
2018. jún. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezt mondogatom a fiamnak. Azért is nehéz döntenie, mert a lány Olasz, és egyáltalán nem biztos, hogy ezen a munkahelyen marad, ahol megismerkedtek. Ha hazamegy Olaszba, nem tudni hogyan tovább.... A lány sem akarja, hogy felrúgja az itthoni kapcsolatát, így, hogy valószínűleg előbb vagy utóbb úgyis szakítaniuk kell. Ha csak nem megy a fiam utána, vagy nem marad kint miatta a lány.Londonban vannak egyébként jelenleg
2018. jún. 26. 20:06
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem fair a magyar lánnyal szemben. Esetleg azt lehetne, hogy a magyar lány is ismerkedik.
2018. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Mit tehet egy szülő? Semmit, azon kívül hogy esetleg elmondja a véleményét, ha van. Mivel neked nincs, én azt mondanám a fiamnak, hogy: fiam, ez a te életed a te döntésed!
2018. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Jó fej anyuka vagy. Akkor mit csinálnál, ha a fiad nem a fiad lenne, hanem mondjuk a fiad barátnője lenne a lányod ?
2018. jún. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, hogy nem leszek népszerű a véleményemmel, de én megmondanám neki, hogy vagy elmondja a dolgot a barátnőjének x időn belül, vagy én fogom elmondani. Eleve nem ígértem volna meg, hogy nem mondom el. Onnantól, hogy elmondta nekem, már rám is tartozik, az én "leendő menyem(?)" ügye az én családi ügyem is. Nem tudnék a barátnője szemébe nézni! Tegyük fel, hogy szakít a külföldi lánnyal, elveszi a barátnőjét feleségül, és sose mondja el neki, hogy félrekufircolt mellette. Ez igenis tisztességtelen, és én ebben nem lennék cinkostársa.

Ha nem akarja, hogy beleszóljak az életébe, akkor meg hagyjon ki a tisztességtelen játékaiból. Ha könnyíteni akar a lelkén, gyónja meg egy papnak, vagy sírja el névtelenül a GYK-n.

2018. jún. 27. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Elmondtam a fiamnak, hogy szerintem nem tisztességes ez a viselkedés, mert ha már így alakult, be kellene vallania az igazat a barátnőjének. A másik lány sem korrekt, hisz tud a fiam barátnőjéről, mégis folytatja a kapcsolatot. Mindketten hibásak. Bár mindketten erősen tagadják, de én meg vagyok győződve, hogy a fiam szerelmes lett ebbe a másik lányba, és a lány is viszonozza, különben nem esne ilyen nehezükre, hogy szakítsanak.
2018. jún. 27. 07:56
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

"és rendszeres szexuális kapcsolat is."


jesszus, a fiad, aki felnőtt férfi, veled beszél a szexuális életéről?

2018. jún. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
29%
Gerinctelen embert neveltél sajnos. Persze ez nagyrészt nem a te hibád! Meg kéne kérdezni a magyar barátnőjét hogy ő mit azól mindehez! Undorító.
2018. jún. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!