Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel töltsük el azt az időt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel töltsük el azt az időt?

Figyelt kérdés
tudom, hogy fura kérdés, de mivel nem tudok mit kitalálni már, ezért érdekelne az ötleteitek. a párommal együtt élünk már régóta és mostanság sokat dolgozik, így mikor hazajön nincs kedve menni sehova, amit én meg is értek. se kutyasétáltatás, se rokonok, se barátok, se buli, se bevásárlás. a lényeg, hogy abba belemenne, ha kitalálnék valami otthoni dolgot. nekem már voltak ötleteim, de azokat megunta (jó kis kártya partik, szalonnasütés, grillezés, bográcsozás, saját készítésű társasjáték - vetkőzős, ivós :) de már nem tudok mit. tudom, hogy hlye kérdés, hlye probléma, de nem szeretnék mindig csak tv-t nézni és már 9-kor aludni. és ő sem, csak ő abszolút nem kreatív, soha nincsenek ötletei. szóval? valami jó ötlet? jó játék? vagy valami érdekes dolog?
2010. jún. 17. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
szex?
2010. jún. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a fentieken már mind túl vagytok és unjátok, akkor két dolgot szoktak csinálni a párok:

1. gyerekvállalás

2. szakítás

egy kicsit lehet, hogy vicces, de így van :D

a szalonnasütést, kártyát, stb. hogy lehet megunni? Ezeket nem csak egyszer lehet elsütni, nem? Mi együtt élünk 8 éve, mi se sokat járunk el már kb. 5 éve, de nem unatkozunk, és nagyon nem csinálunk mást azokon kívül, amiket te felsoroltál.

2010. jún. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát ez az. a gyerekvállalás előtt vagyunk, így ezért is akarok még vele kicsit "élni", de ha már kimozdulni nem akar, akkor legalább ne a tv-t nézzük mindennap. és már kifogytam az ötletekből... :) de köszönöm a választ!
2010. jún. 17. 14:46
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
te figyu, én nem akarok személyeskedni, de jó lesz neked ezzel a fiúval, akivel nemhogy valami izgi dolog, de még kutyasétáltatás, rokonok, bevásárlás (rád hagyja és csináld egyedül?) sincs? Ülne a tévé előtt egész este, mert magától nem talál ki jobbat, de a te ötleteidre hamar ráun. Áztá...
2010. jún. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!