Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

A párom folyamatosan(kb. Mindennap) meggyanusít azzal, hogy megcsalom. Pedig én soha nem tennék ilyet, még okot sem adtam rá, hogy ezt higgye rólam. Azért hiszi azt mert pár napja a lábamon voltak piros foltok(magam sem tudom, hogy hogyan került oda, de a bőröm nagyon érzékeny . Minden fele kis nyomás/érintés meglatszik rajta.) Ő ezeket nézte és olyanokat mondott, hogy biztos más pasi miatt vannak ott, meg hogy az szívásnak a nyoma, pedig nem igaz.

Elkezdett velem veszekedni és olyanokat vágott a fejemhez, hogy én egy nyomorék vagyok(ezt elmondta vagy 5-ször). Aztán mondta, hogy az ágyba is olyan vagyok, mint egy fadarab(egy kib*szott nagy). Olyat is mondott, hogy engemet ő már csak megb*sz és kész.

Szerintetek szeret egyáltalán vagy érdemes folytatni szt a kapcsolatot?



2018. jún. 29. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jut eszedbe egyaltalan szobaallni meg ezzel a farokkal?!
2018. jún. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem, hogy legjobb védekezés a támadás. Volt egy ilyen exbarátnőm, akinek minden megcsalásra utalt, még az is hogy levegőt vettem kb.. :D

Kidobtam a francba.

2018. jún. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd már meg tőle, hogy ha ekkora "nyomorék" vagy, meg a szex se jó, meg amúgy is megcsalod, akkor tulajdonképpen MINEK VAN VELED?

(Egyébként ezek után miért hívod még mindig a "párod"-nak? Miért nem az exed?)

2018. jún. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan nem értem a nőket, talán jobb is.

Szóval van egy sggfej barátod, aki nem bízik benned, nem szeret, nem tart téged semmire aztán még mindig az a kérdés hogy együtt legyél vele?!

Legyen már egy kis önbecsülésed, fordított esetben ha a barátnőm csinálna és mondana ilyet abban a pillanatban vége lenne.

2018. jún. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, tulajdonképpen ha ezeket mondja neked, akkor mi az édesanyjakakisseggéért van veled? Mit akar tőled? Nem normális a csávesz. Most lépj, míg nem késő. A sértegetésekt meg csak rázd le magadról!

Hagyd ott! Nem érdemel meg! Nem érdemli meg, hogy foglalkozz vele!

2018. jún. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Elröhögtem magam,mikor olvastam,hogy érdemes-e ezt még folyatni. Atyaég :D amúgy nem,nem érdemes.
2018. jún. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után meg a párodnak nevezed? Ott helyben ki kellenn volna vágnod a fr..ba. Tényleg nem értem, újabban a nőkben egy szemernyi önbecsülés sincs?
2018. jún. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért vagy vele?


Én nem hagynám, hogy így megalázzanak, bas.szus! Te sem vagy teljesen százas, ha eltűröd tőle :(

2018. jún. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem ismeretlenektől kellene választ várnod, hanem magaddal és vele tisztáznod. Mindenki csak a maga baját hozza ide, honnan ismerne téged? jaj, annyi buta ember van, aki azt hiszi, hogy így oldhatja meg az élete gondját. Tessék már elgondolkodni ezen. Az élet mindig problémás - a magad bajával neked kell tisztába jönnöd. Rajta!
2018. jún. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vaj van a füle mögött igy akarja elérni hogy szakits vele .
2018. júl. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!