Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok elszakadni tőle? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok elszakadni tőle? Ez szerelem még, vagy csak a megszokás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

24 éves lány vagyok.

Kollégista vagyok.

Van egy barátom, aki 29 éves, és 7 éve vagyunk együtt.

Már a megismerkedésünk is nagyon nehézkesen ment, mert közben más lánnyal is ismerkedett, de amikor megtudtam mondtam neki, hogy válasszon, hogy kivel akar lenni, mert én így nem csinálom. Engem választott és összejöttünk. Első barátom. Vele éltem meg mindent, más fiút még csupaszon se láttam.

2 év után hűtlen lett és elhagyott más lányért, amitől nagyon kikészültem, de eltelt 3 hónap és újra összejöttünk. Azt mondta többet ilyen nem lesz és hittem neki. Számomra a bizalom lecsökkent, mert átvert egyszer. Eltelt másfél év és jött egy lány, akivel nagyon összehaverkodott, de csak azt mondta, hogy barátok és csoporttársak. Egyszer, amikor visszamentem a kollégiumba nem volt ott, pedig azt mondta, hogy ott van. És a lánynál volt és együtt voltak már egy ideje. Újra megcsalt és megkérdeztem tőle, hogy kivel akar lenni, és azt válaszolta, hogy már nem szerelmes belém.

Külön költözünk, mert együtt laktunk a kollégiumba.

Megismertem egy fiút, akire barátként tekintettem. Sokat voltunk együtt és nagyon jó barátom lett.

Eltelt fél év és a volt barátom elkezdett újra próbálkozni nálam, mert szerintem féltékeny lett erre a fiú barátomra és szégyenlem magam, de úja összejöttünk.

Nem tudok elszakadni tőle, mindent vele éltem meg és nem tudom elképzelni azt, hogy ne legyünk együtt.

Eltelt 1 év és a barátom kiköltözött a koliból, mert végzett.

Azóta nagyon ellaposodott a kapcsolatunk, mert heti szinten 1 szer találkozunk, de volt olyan is többször, hogy kéthetente-havonta egyszer-kétszer találkoztunk. Nagyon keveset beszélünk. Nem keressük annyira a másik társaságát, hogy napközben is csevegjünk. Estére szoktunk telefonálni, de az is 20 perc maximum. Néha alig van témánk. Szoktunk veszekedni, mert nem tudunk megegyezni a dolgokon és olyankor nagyon bántjuk egymást telefonon. Mióta kiköltözött a barátom azóta nagyon jóba lettem ezzel a fiúval, akivel barátként indult minden. Annyira, hogy egymásba szerettünk. Nagyon gondoskodó és megértő. Azt érzem odafigyel rám és tényleg tiszta szívéből szeret és sose akarna rosszat nekem. Azt mondta, hogy nagyon régóta szerelmes belém, csak nem akarta a kapcsolatomat és a barátságunkat elrontani azzal, hogy ezt bevallja. Azt mondta, hogy nem lát boldognak és azért vallotta be az érzéseit, hogy hátha kilépek a kapcsolatomból, ha nem érzem boldognak magam és együtt lehetünk. Volt olyan, amikor majdnem lefeküdtünk, de nem történt csóktól több. Annyira megszerettem ezt a fiút, hogy nem tudom elképzelni azt, hogy valaha kilépjen az életemből.

Nem tudok dönteni, hogy kivel kellene lennem, mert a jelenlegi barátommal, amikor együtt vagyunk, akkor jól érzem magam és azt érzem, hogy szeretem, de feltételekkel vagyunk a kapcsolatban és a családom is nagyon szereti (nem tudnak arról, hogy megcsalt 2x).

De közben azt érzem, hogy a fiú, aki a barátom nagyon fontos számomra és többet érzek barátságnál. Testileg és lelkileg is nagyon vágyok rá, ha ketten maradunk egyből romantikusra fordul a hangulat. Próbálom visszafogni magam, hogy ne történjen csók, de nem tudok neki ellenállni. Ha nem vagyunk együtt, akkor is keressük egymást. Videochatelünk, hogy lássuk egymást. De fiatalabb nálam 3 és fél évvel és a szüleimnek is a kor sokat számít, nem tudom, hogy elfogadnák-e, de azt érzem, hogy a jelenlegi barátom is kezd többet tenni a kapcsolatunkban. Azt mondja, hogy fél, hogy elveszít. Mert féltékeny a legjobb barátomra. És így egyre többet veszekszünk, ha ez a téma előtérbe kerül. Megtudta, hogy többször csókolóztunk a legjobb barátommal és azt mondta, hogy most már ugyan úgy hűtlenek voltunk és tiszta lappal kezdhetjük. Elmondtam neki, hogy elhanyagolva érzem magam és azt mondta változtat ezen. 3 hónapi látszott a változás, de újra azt érzem, hogy kezd csökkenni ez a figyelem. De nem akarom a legjobb barátomat se bántani. Mert többet érzek mint barátságot és vágyok rá nagyon mindenhogy. Imádom, ha megölel, vagy megpuszil. Ha együtt vagyunk jobb kedvem van, mert ott van velem. Viszont van, hogy ismerkedik más lányokkal és ez nagyon rosszul érint, hogy mással látom. Azt érzem, hogy egyszerre két kapcsolatban vagyok benne és nem tudok dönteni, hogy melyiket kellene hagynom. Nem akarok senkit se megbántani, de döntésképtelen vagyok, hogy mi lenne a jó döntés.


Segítsetek!

Leírtak alapján, hogy látjátok ezt az egészet?

Kivel kellene lennem?

Köszönöm!


2018. jún. 30. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"2 év után hűtlen lett és elhagyott más lányért, amitől nagyon kikészültem, de eltelt 3 hónap és újra összejöttünk."


de ostoba vagy, azt kapod amit kertel

2018. jún. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
egyikkel se kene lenned, neked ido kene hogy magaddal foglalkozz. de ugy latom attol hogy csak 1 ferfival voltal, lappanghat benned egy kvra nagy riibanc ami most kezd kibontakozni
2018. jún. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

24éves vagy, a volt pasid aki orrba szájba csalt, 29éves volt.


"a szüleimnek is a kor számít" Akkor hol is számít a kor????

2018. jún. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2018. jún. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Döntsd már el hogy melyikbe vagy szerelmes!
2018. jún. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mar en is linkeltem volna :)
2018. jún. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
A ket kerdest ugyanaz az ember irta ki! Valaki nagyon unatkozik. Mindketto Sziasztokkal koszon, nagyon gyanus
2018. jún. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nemhogy csak gyanús, hanem az írások hosszúsága és stílusa alapján egyértelmű, hogy a két kérdést ugyanaz a személy írta.

Áruld már el, hogy akkor te most melyik vagy a történetben? És miért kellett két szemszögből is kiírnod?

2018. jún. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon unatkozol ugye? -.-
2018. jún. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!