Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki hogy barátnőm nem őszinte velem az anyagiak terén?

Figyelt kérdés

Hiába kérdeztem azt mondja hogy nem így van.

Mutatta a számla történetét neten hogy nézzem meg hol vásárolt.


Viszont sokkal több bevétele van havonta (ez kB mindig ugyanakkora összeg) , mint amennyi félre tett pénze van..

Mindezt úgy hogy amíg szüleimmel laktunk nem kellett a közösbe adnunk, tehát takarékoskodhattunk.. De akkor sem tudom elképzelni hogy hol a többi pénz,mert drága holmikat sem vesz, csak a műkörmös anyagokat de az meghozza az árát..


2018. jún. 30. 12:25
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Miért kutakodsz utána, miért kémkedsz benne?

Ha nem bízol a barátnődben, halálra van ítélve a kapcsolatotok. Egy jó kapcsolat egyik fő alappillére a bizalom.

2018. jún. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
"Egy jó kapcsolat egyik fő alappillére a bizalom" Ezt leghangosabban azok hangoztatják akik titkoloznak.
2018. jún. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Nézd ha mindent Kártyával fizet nem tud el pusmogni semmit

Sőt pénzlevételt is mutatja mikor hol mennyit vett le az már kérdés mire költi

Utalást is nyomon lehet követni mennyit molor kinek minek!


Szoval hamindent számlával fizet akkor az ott van

Körmözéshez a cuccok nem mindig olcsók

Ha vesz 60 ezerért egy UV lámpát

Akkor 20 ember körmét kell megcsinálni

1 ember minimum 2,5-3 órahossza

Számold ki mennyit dolgozik 60.000 forintért

És 20 ember nemfér bele az egész napba

Pl egy Zselés köröm 3200 Ft naturba

Díszítéssel 3500-4200 Ft

Géllakk 2000-2500 ft natur

Díszítéssel 3000-3200Ft

Attól függ mivel akril festékkel pl virág motívum vagy bármi +1000 ft

Kövekkel : strasszok 30 ft/ db ár


24N

2018. jún. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Ne legyen közös kasszátok és nem fog zavarni. Ha valamire gyűjtötök, akkor egy közös perselybe dobáljátok, amihez senki sem nyúl.
2018. jún. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha már nyomozgatsz, az régen nem kapcsolat.

Főleg, ha már ilyen szrság miatt.

2018. jún. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

A feleseged? Nem. Semmi kozod a penzehez.

En tuti nem mutattam volna meg a szamlatortenetem.

2018. jún. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Most költöztunk össze 1hónapja, amúgy 3,5éve vagyok vele
2018. jún. 30. 13:52
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenfele tulzas nelkul en ahogy ezt eloadtad volna nekem, abban a pillanatban kidobtalak volna. De tenyleg.


Soha nem voltam meg egyutt ilyen filleres hapsival, akar csak te, adta az Isten, vagy el is kerultek de keruljenek is el..!!!


Soha nem csinaltunk titkot kapcsolatban abbol hogy ki mennyit keres mennyi penze volt stb. Talan az alapoknal kene neked is elkezdeni..

Ha meg vett is maganak par cuccot eppen, akkor emg mit sajnalod tole???

Veletlenul 10ezerrel kevesebbet tudott felretenni abban a honapban? Nagy ugy....


Meg csak nem is a te penzedet kolti hanem a sajatjat!!

Gondolkozz el magadon ne legyel egy ilyen onzo, fillereskedo szaralak, mert az ilyeneket a normalis emberek ruhellik... tudod eppen erre mondjak azt h ket forintert az anyjat is .....

21N

2018. jún. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%
Tudnod kéne hogy egy nő többet költ magára.
2018. jún. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%
8 as, ha kozos a kassza akkor mar nem csak az o penze es nem a penz szamit. Hanem h nem mondja el oszinten h mire ment el a penz. En mondjuk nem kozos kasszaznek es nem kerem szamon az embereken h mire koltenek de ha mar van ilyen akkor oszintenek kell lenni. A bizalomhoz 2 ember kell lenni es sokszor az egyik nem bizik a masikban es van hogy jol is erzi. A bizalmat ki kell erdemelni es ha eljatszod nem csak azzal van a problema aki kutakodik hanrm azzal is aki titkolozik. Ha nem tartozik a masikra oke de ha igen es meg is titkolozol akkor te se bizol a parodban es felsz a problrmat felhozni elotte es huzodik az egesz es csak nagyobbat fog csattani a vegen.
2018. jún. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!