Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők akik rossz házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik rossz házasságban élnek, azért nem lépnek ki mert a gyerekük szeretetével pótolják a párjuk szeretetét?

Figyelt kérdés
2018. jún. 30. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Azért, mert egy fizetésből és gyerektartásból nehéz különköltözni és megélni. A kapcsolatok jó része gazdasági alapokon nyugszik.
2018. jún. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Nem ilyen egyszeru. A no, aki, megmarad egy rossz hazasagban, van mellette egy ferj, aki szinten megmarad egy rossz hazasagban. A valasok 80%-at a nok kezdemenyezik.


Csaladi tortenet. Mindket fel jol keres, anyagi oka nem lenne, de egyutt maradtak a gyerekek miatt, es mert a karrierjere koncentralo feleseg oneletrajzaban nem mutatna jol a tonkrement csaladi elet.

Es nem is rossz az eletuk, csak egyutt leelt 20+ evben konnyen lehet valsag.

2018. jún. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ismerősi körből, nekem az a meglátásom, h elvan a nő a gyerekeivel, attól megkapja a szeretetet amit a férjétől nem. Ha nem lennének gyerekei akkor jobban kaparna h egy új kapcsolata legyen egy másik férfivel, és attől kapjon szeretetet. Így meg nagy önbecsapást látok.

Kapnak szeretetet a gyerektől, de ez nem az amit egy férfitől kapnának.

2018. jún. 30. 19:04
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Ez igy van. A gyerek szeretete mas, mint egy tars szerete. Nem tudja potolni egyik a masikat.
2018. jún. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A két lányom, vagy inkább a nagyobbik belepusztulna, ha elválnánk az apjával.

Jobban szeretem őt magamnál, és előrébb tudom helyezni az ő boldogságát.

Ráadásul remek színésznő vagyok, nem fogja észrevenni, hogy boldogtalan vagyok.

2018. júl. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!