Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti a szüleitek pártját fogjáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a szüleitek pártját fogjátok vagy a parotoket az anyagiak terén?

Figyelt kérdés

Szüleim gyanakodni kezdtek a páromra az anyagiak miatt hogy esetleg pénzeli a szüleit holott ők nem igazán segítenek nekünk.. Szüleim viszont igen.


Kételyeket keltenek bennem ezáltal, mi van ha csak én nem látom a jeleket..


Mutatta az anyagi dolgait, ruhákat sem vesz sűrűn..de én mégis kételkedem


2018. jún. 30. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2018. jún. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Jó nagy fillérbaszó család lehettek ti. Szép kis család.
2018. jún. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

tehát e logika alapján akkor ha a szüleinknek anyagi nehézségei vannak,akkor hagyjuk figyelmen kívül azt hogy szeretetben felneveltek minket és ne segítsünk rajtuk.

továbbgondolva ezt ha betegek,akkor ne foglalkozzunk orvosi kezelésekkel,hanem ba-sszuk be őket a krónikus belgyógyászatra?

igaza van a 2esnk.

fillérb-aszó a családod ennyi alapján mint amit leírtál.

2018. jún. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó! Nem erről van szó, de én sem örülnék, ha a fiam/lányom párja abból a pénzből támogatná a szüleit, amit tőlünk kap, hogy jobb életük legyen. Legalábbis ha jól értem erről van szó. Ha nem így, van és a saját fizetéséből támogatja az illetőt az más. De utóbbi is csak akkor ha szól róla és nem titokban adja haza a pénzt. Vagy remélem azz te sem gondolod komolyan, hogy én fizetem az albit, meg a rezsit esetleg, a párod meg ezekbe nem száll be, hanem helyette a szüleinek gyűjt. Vác tényleg kérdező, hogy kell ezt elképzelni pontosan? Kicsit kifejthetnéd, mert nem mindegy
2018. júl. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Fizessetek mindent felesben,ami pénze meg megmarad,azzal azt csinál amit akar.
2018. júl. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De miből gondolják ezt a szüleid? Az ő szülei rászorulnak a támogatásra?
2018. júl. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

De ha már így boncolgatjuk, mit jelent az, hogy rászorul?

Ismerek olyan párocskát, ahol a pasi szülei elpiálják és elcigizik a nyugdíjat, és ők a naaagy rászorulók.

A lány szülei pedig fele annyiból élnek, nem bagóznak, nem piálnak, beosztanak.

2018. júl. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

4és 6os. Most költöztünk össze és az én szüleim segítségével meg a saját pénzemből tudtunk venni egy kis lakást. Sok dolgot kaptunk a lakásba (bútor, konyhai cuccok kaja).

Az ő szülei szegényebbek jóval mint mi.


Barátnőm is dolgozik 2állása van de kevés megtakarítása volt/van..pedig látszatra nem vásárol hülye dolgokat

2018. júl. 1. 13:39
 9/12 A kérdező kommentje:
És ezekkel a segitsegekkel amit kapunk könnyebb lenne spórolni
2018. júl. 1. 13:41
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyszer jártam egy csajjal aki anyagilag le€pített. Minden nap kellett venni valamit meg ide oda fuvarozni a kocsival stb.

Szülőknek a mániája hogy lakást vegyek stb

Saját magad pártját fogd. Legyen félre tett pénzed mert a mai világban anélkül véged...


Ugyanakkor ne felejts el élni. Bulik kirándulások jó kaják. Mértékkel persze

2018. júl. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!