Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok titeket az zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket az zavar ha a párotok nem tudja száz százalékosan leborotválni a golyóit? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Számomra a golyoimat olyan nehéz leborotválni. Annyira kenyesek meg annyira kell rajuk vigyázni es valahogy mindig marad rajta egy kicsi szőr itt ott. A golyok alatt is próbáltam hat az meg nehezebb mert azt mar nem is latom. Lehet en vagyok a bena, de egyébként tudok borotválkozni csak ez különösen nehéz.

2018. júl. 1. 10:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerinted én látom a seggem?
2018. júl. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Próbálkozz meg szőrtelenítő krémmel, ez kevésbé veszélyes.Nem hinném,hogy a golyóidon olyan sok szőr van,hogy az zavaró lenne a csajok számára.
2018. júl. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%

Gyantázni, ráülni, felállni. Ha ott marad, ott marad :D

31/f

2018. júl. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavar ha marad rajta szőr. Sőt az sem ha szőrös.
2018. júl. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
3-as...hát ez nagyon jó, frappáns válasz a kérdésre! :) :) :)
2018. júl. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A barátom az arcán kívül nem szőrtelenít. Engem nem zavar, az ő teste, úgy viseli a természetes szőrét, ahogy akarja, nekem akkor is szexi. Bár én is csak karbantartom és nem borotválom le teljesen az intim szőröm, ez őt sem zavarja. Úgyhogy nálunk nincs gond ebből.


N

2018. júl. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem kell leborotválni.
2018. júl. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Sok kozmetikus vállal intim gyantazast.
2018. júl. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
és aki férfi létére a segglukát is borotválja az hogy látja? vannak ilyenek, mert emlékszem még az osztályomba is volt egy ilyen aki azzal dicsekedett, hogy miket művelt a fürdőszobában.
2018. júl. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mondani mondhatja, de azt nehezen tudja kivitelezni. Legalábbis komolyabb sérülés nélkül.Segítséggel, azt már elhiszem.
2018. júl. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!