Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hosszú jövőnk van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hosszú jövőnk van?

Figyelt kérdés

Igazából kisebb zűrökkel, ami minden kapcsolatban elodordul nagyon jól megvagyunk. Szeretjük egymást, sőt ilyen szerelmet meg senki iránt nem éreztem.

Csak ő egy eléggé különleges fiú. Anyáék szemében "nem tesz értem semmit, nem jár a kedvemben egy nagy nulla". Ami egyébként nem igaz mert ezt csak is én tudhatom. Csak mondják azt hogy egy kívülálló mindig jobban látja a dolgokat. Nem tudom.

Az én véleményem az, hogy mi sokáig együtt leszünk sőt már több mint 1eve hogy szeretjük egymást. Nekem ő a nagy Ő, akár az életemet is leelnem vele.

Ő 20 én 17.

Szerintetek jelent valamit a szülők ennyire túlzó véleménye?


2018. júl. 1. 13:13
 1/7 anonim válasza:

Hát nem tudom mi konkrétan a probléma vagyis miért gondolják ezt. Biztos megvan az oka.

Érdemes meghallgatni őket azért, lehet hogy van amiben igazuk van, van amiben nincs.

Az hogy meddig lesztek együtt csak rajtatok múlik.

2018. júl. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen jelent,ìgy hogy 17 vagy hatványozottan. Valószínüleg vak vagy a szerelemtöl és nem olyannak látod a párod,amilyen valójában. De nem baj,17 vagy.
2018. júl. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 iamaveryniceguy ***** válasza:

"Nekem ő a nagy Ő, akár az életemet is leelnem vele."

Egyem a kis szíved. Gyerek vagy még az ilyen kijelentésekhez. Élvezd amíg tart és ne gondolj bele többet.

2018. júl. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Annyira nem gyerek már a 17:)

Tervezem a jövőmet nem csak párkapcsolat téren, eléggé érett a felfogasom, különbséget tudok tenni a szerelmes kis rózsaszín felhő és a valóság között.

Értelmes válaszokra számítottam:)

2018. júl. 1. 14:11
 5/7 anonim ***** válasza:

A Te világnézeted a helyes, nem a szüleidé.

Szeretitek egymást ezzel a férfival és ez a lényeg.

Hozzá is mehetsz, és akkor egymást és a gyerekeiteket lesz(tek) jogosultak és kötelesek eltartani.

Vigyázz, mert a szülők teljesen tönkre tudják tenni a kapcsolatot azzal, ha mindenféle ajándékokat követelnek a férfitól "neked", de tulajdonképpen maguknak, aztán azt mondják, hogy kevés...

2018. júl. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 iamaveryniceguy ***** válasza:
A párod is gyerek még. Nem hogy te 17 évesen. Majd 10 év múlva visszatekintve rájössz, hogy igazam volt.
2018. júl. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szerintem ez lenne a normális, így "gyerekként", fiatal korban megismerni azt az embert akit magunkenak akarjuk tudni egy életen at.

Nem 30evesen kell ezeket a lépéseket megtenni. Na de ez csak az én velemenyem.

A mai világban igen ritka ez, de nem lehetetlen.

Én igazából csak arra lettem volna kíváncsi, hogy mások szerint a szülők rosszindulata, vagy nem tetszesenek ki nyilvánítása mennyire befolyasolhat egy kapcsolatot.

2018. júl. 1. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!