Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalás után mi változott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után mi változott bennetek és hogy tudtatok megbocsátani?

Figyelt kérdés
2018. júl. 1. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Megbocsátani???? Úgy kivagtam, mint macskát sz*arni, pislogni se volt ideje. Aki egyszer megcsal, az meg fog máskor is, én pedig nem pazarlom gerinctelen férgekre az időmet. Minden bizalmam odalett iránta, szóba se jöhetett a megbocsajtas.
2018. júl. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%

#1. Ezért vagy még mindig vele és ő veled.

31/f

2018. júl. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Te miről beszélsz, talán hallucinalsz vagy csak nem tudsz olvasni...? Mondom azonnal kivagtam, egy perccel nem szívtam vele tovább egy levegőt!
2018. júl. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%

Ellenkezőleg. Arra utaltam, hogy róla beszélsz, így veled van gondolatban, te meg vele... egymás társaságában. Az elengedés ez kellene a megbocsátás, ettől még nem kell összejönnötök. Így már oké?

31/f

2018. júl. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Én nem tudtam megbocsájtani, egyszer csaltak meg, elhagytam az illetőt.

Most viszont én kerültem egy olyan helyzetbe, hogy majdnem én léptem félre. Azt az erős vonzalmat valami emberfeletti volt lefékezni. Valahogy most már jobban megértem, ha valaki félrelép.

2018. júl. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Bennem minden romantikus érzelem kihalt egy pillanat alatt, válás mellett döntöttem. Sose tudtam volna elviselni, hogy még egyszer hozzám érjen.

Idővel lezártam, tovább léptem, megbocsájtottam. Utána tudtam új kapcsolatot kezdeni.

2018. júl. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én lelkileg összetörtem teljesen, majd néhány hét múlva megbocsájtottam.

aztán rá 2-3 hónapra ismét megcsalt.

kiderült.

akkor még jobban összetörtem, aztán a csalódottságom és bánatom lassan átment gyűlöletbe, ami idővel közömbösségé alakult.

most 2 év után nagyjából már túltettem magam rajta.

kb egy évvel, hogy vége lett hívott telefonon amit nem vettem fel.

6 éves kapcsolat volt amúgy.

2018. júl. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17%

Emiatt ráébresztettem, hogy amit régóta mondogatok neki, hogy gyakorolnunk kell az érzelmeinket, nagyon fontos. Elmondtam, hogy e gyakorlás nélkül, kihült felém, ami miatt érthető. Bár én okés voltam, másoknál meg a másik fél is kihül, és kölcsönösen hidegek egymás felé, kölcsönösen tolják egymást a kiszeretés felé.

Szóval azóta gyakorlunk.

A megbocsájtás illúzió. Megértés erős hiányát jelzi, ha valaki( bocsi 1#) olyan állapotba esik, ahol megbocsájtás adása egy feltétel valamihez.

2018. júl. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sokáig azt hittem meg tudom bocsátani a tettét. Nem ment. Volt pár szép percünk, de már nem volt az igazi. Az ágyban is azt éreztem nem velem van, hanem mással, néha szó szerint úgy nyúlt hozzám, mint ha nem is ismerne. Már nem akartam őt, rosszul voltam tőle, a problémákat se akarta meg/át-beszélni, csak lecserélt. Nagyjából örök törés nekem, amikor egy házasság ennyit ér, azt picit nehéz feldolgozni.
2018. júl. 2. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!