Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfog valaha változni?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok,előző kapcsolataimban megcsaltak,vagy hazudtak nekem.

Jelenleg van egy párom,akinek én vagyok az első barátnője,eléggé gátlásos, önbizalomhiányos is, (fiatalként a külseje miatt cikizték a lányok...)viszont számíthatok rá mindenben, mindketten dolgozunk,kedves velem,és azt érzem,hogy ő sosem csalna meg... Az apja folyamatosan csalta az anyját,őket terrorban tartotta,azt mondta ő sosem tudna ilyen lenni.. Viszont van egy probléma.. Nem szereti magát se gyengének,se bénának mutatni,és nemrég hazudott abban,hogy már nem szűz,pedig az. Ő vallotta be,és azért mondta ezt,mert nem akarta,hogy őt egy kis lúzernek,tapasztalatlan hülyének nézzem. Ez rosszul esett. És néha mikor mesél valamit,úgy érzem,hogy a történetek közül se igaz minden. Úgy érzem mintha kilenne kicsit színezve a sztori,vagy azért mesél valamit,hogy magát jobbnak mutassa előttem. Úgy érzem nem tudok neki mindent elhinni. Próbálok arra gondolni,hogy ez csak átmeneti állapot,de olyan rossz mikor az akit szeretsz,nem biztos hogy igazat mond.:( Anyám azt mondta,hogy ő egy tökéletes férfi,ezzel az apró hibával,de amúgy dolgos ember,jólelkű,hűséges,és ha ott merem hagyni,kitagad a családból. De én konkrétan tegnap majdnem megőrültem. Attól is félek ha elhagyom,lehet egy tök jó embert hagyok el,aki tényleg szeret és tönkremegy miattam... Mi tévő legyek? :(


2018. júl. 3. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre az egyeteln észszerű megoldás, hogy leültök és őszintén átbeszélitek a problémákat töviről hegyire. Akár ciki és/vagy fájdalmas, akár nem. Bizalom nélkül ugyanis minden kapcsolat halálra van ítélve és csak idő kérdése, hogy mikor dől romba.
2018. júl. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnalom, de elkeserito sorokat kell irnom.

Ugyan ebben a cipoben voltam. En is ezt csinaltam.

Meg az elso 2-3 honapban hallgattam, turtoztettem magam. Sikerult.

De a fogam feherje kimutatkozott.

5.—6. honapban jottek a gyengesegeim es ami vele jar. Feltekenykedes, harag, harag az irant, hogy nekem o volt az elso, o meg mar volt tobb fiuval is. Az onbizalom hianyom olyan vizekre eveztette a kapcsolatomat, aminek vegul szakitas lett a vege.

Folyton hazudtam, 0-24-ben, gondoltam ha igazat mondok, az unalmas es szurke lesz, ezert szineztem a dolgokon, hogy erdekesebbe tegyem az egyebkent sivar, monoton, szurke eletem, hogy erdekesnek talaljon, hogy lasson bennem potencialt, lasson bennem erdekesseget....

8 ev kellett ahhoz, hogy kiirtsam magambol ezt....es 4 parkapcsolatom ment ra....de vegul sikerult, igaz 8 ev ide vagy oda, de mar tudom vallalni onmagamat, onmagam jellemet, onmagam szemelyiseget, multjat es jelenet....es a jovomet.


Lehet kicsit negativan irtam le a dolgot, de velem ez volt. Ugyanis ez szabalyszeru....ha hazudok, azzal elvesztem a bizalmat, a bizalmatlansag pedig hozza magaval az agyalast, az agyalas pedig szart csinal es ha van szar, akkor mar csak egy lepes es ott vagy, hogy “soha tobbe nem tudok hinni ennek az embernek” dolog. Es ennyi volt a kapcsolat.

2018. júl. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ö meg egy olyan csajjal jár,akinek 22 évesen az anyja mondja meg kivel kell együtt lennie. Szóval egálban vagytok.
2018. júl. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem,csak véleményt kértem tőle..
2018. júl. 3. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!