Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Voltatok már szeretők?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Voltatok már szeretők? Vagy a harmadikok? Vagy melletettek volt másik? Végül kivel maradt a férfi?

Figyelt kérdés

Meddig tartott ez és végül kit választott a férfi?


Írhattok privátot is, ha valaki fel a lepontozástól.


2018. júl. 3. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Igen voltam. Mégpedig egy olyan "férfivel" aki külföldön dolgozott. Addig tartott (max 1hónap lehetett), amikor kiderült, hogy kint van csalàdja. Nagyon rosszul éreztem magam miatta!
2018. júl. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Igen. Az ilyen mindig az asszonnyal marad, mindig. Annál gyávább...
2018. júl. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Ketszer tortent meg az elmult 10evben,par honapos gyotrodesek, az elso hazas volt,el akart koltozni de nem engedtem a gyerekei miatt,utanam meg lett egy harmadik gyerekuk, evekkel kesobb valt el, mar reg nem tartottuk a kapcsolatot. Aztan engem hagyott el a ferjem, meglepo modon relative siman, miutan kiderult h csal, ra 3hetre mar odakoltozott a csaj az otthonunkba, en meg haza anyamekhoz a ket gyerekkel. Vegul volt egy srac akinek baratnoje volt de fuvel-faval csalta, korabban sem hagyta el, nem remeltem h majd pont ertem fogja, szoval egyik esetben sem volt "tervben" h elszeretem es majd boldogan elunk mas eletenek a romjain. Szimplan tele voltam szeretettel es adni akarassal es ok jottek szembe, rajuk boritottam.
2018. júl. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%

Igen, egyszer.

Nem akartam, hogy velem legyen.egy exet hevertem ki, direkt foglalt pasit kerestem.

2018. júl. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

"Igen. Az ilyen mindig az asszonnyal marad, mindig. Annál gyávább"


Honnan veszed, hogy a no hosszutavra akarja???? Bocsi, a ferjed nem kell.

2018. júl. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Voltam. Maradt a felesegevel...
2018. júl. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!