Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mit gondol? Nem ertem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit gondol? Nem ertem?

Figyelt kérdés
Volt egy srác akivel kavartam pár hónapja és meg voltam zuhanva onbizalmilag és most ezen gondolkodtam és megkérdeztem tegnap h anno milyennek tartott,csunyanak vagy daginak vagy papaaszemes pongvinnekilyen hulyesegeket,és aztmondta mivel csak kabátban latott ezért nem mond semmit a külsomrol /ez rosszul esett/ aztán kérdeztem tovább tőle h csak megtudja állapítani h milyen vagyok és,megkérdezte h ennyire nincs önbizalmam? És mondta h nyugi jól nezek ki meg minden. Ezeket azért kérdeztem mert úgy érzem fejlődtem azóta mentálisan is meg fizikailag főleg,jobb irányba. Most akkor csunyanak tartott akkoriban? Vagy miert nem mondta így ki h nem voltam az?
2018. júl. 3. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Ha kavart veled, csak nem undorodott.
2018. júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha szépnek tartott volna akkor azt biztos leírja ilyen kérdés után, kertelés nélkül.
2018. júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Te fejlődtél? Jobb irányba? :O

Ha most ilyen értetlen h..lye p..csa vagy, aki mindent beképzel magának, akkor vajon milyen lehettél akkor? :O

Most te direkt provokálod a másikat?

Ha azt mondta, hogy a kabát miatt nem látta hogyan nézel ki, akkor miért feltételezel róla negatívat?

2018. júl. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2-es leírta volna kertelés nélkül? Sose volt olyan,főleg h mostmár mással kavar és ugye írta h “Jól nézel ki nyugi”
2018. júl. 3. 19:02
 5/7 A kérdező kommentje:
Mert ha kabát miatt nem látta /amugy nem vagyok duci egyáltalán mert sportolok 53 kg vagyok 170 cm-hez/és akkor se voltam sokkal nagyobb darab hiszen még az ölébe is vett stb, és most a kabát miatt nem mondja meg pl azt h h áll a szemüveg?
2018. júl. 3. 19:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivan??
2018. júl. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hat az ha csunyanak gondolna leírta volna és nem kertelt volna nyilván akkor nem írta volna h jól nezek ki nem?
2018. júl. 4. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!