Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tetszik a mellem a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszik a mellem a barátomnak?

Figyelt kérdés
Rengeteget fogytam (25 kg-ot), de folyamatosan sportoltam, kondiztam, táplálkozási tanácsadó lettem, tehát nem ereszkedett meg, csak kisebb lett. Jelenleg fitness versenyre készülök, és eljátszottam a gondolattal, hogy megcsináltatom, barátom nem bánja. A legtöbb férfi inkább lebeszéli a barátnőjét a plasztikai sebészetről, mintsem támogatja..Szerintetek nem tetszik neki?
2018. júl. 3. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem lehet megállapítani. Lehet, hogy neki teljesen mindegy, mert alapvetően a mellek nem annyira hozzák lázba mint mondjuk a fenék vagy combok. Az is lehet, hogy ennyire támogató, hogy bármilyen döntésedben melletted áll kérdés nélkül. Meg az is lehet, hogy titkon mindig is ezt várta... Honnan kéne tudnunk?
2018. júl. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%
Igen, sok féle oka lehet. A legegyszerűbb most is az lenne, hogy Tőle kérdezed meg, ha nagyon kíváncsi vagy. Bár a végeredményen nem fog változtatni: megcsináltatod és Neked is és Neki is tetszeni fog - ezek szerint. Úgyhogy lehet, hogy végül is mindegy is. :)
2018. júl. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Fú basszus igazi nő vagy.. Kitalálsz valamit, a barátod támogat benne, erre az a bajod hogy miért tesz így..
2018. júl. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
Szóval már az is baj, ha támogat...
2018. júl. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátod kigyúrnà magát, akkor neked is lehet, hogy jobban tetszene. De ez nem azt jelenti, hogy most nem tetszik, vagy nem szereted és kívánod.

Na pont ugyanígy van a melleddel.

2018. júl. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Tipikus női kérdés és probléma :D Ha nincs gond akkor kreálunk egyet .Te akarsz nagyobb melleket és ő beleegyezik,mert ahogy a femcsik kiabálják: a te tested a te döntésed.Itt van vége a dolognak. Mi itt a gond? Tegye az agyát hogy ááá nem keell jóvanazúgy? És ezek után fogod megcsináltatni,vagy az a terv hogy hagyod magad lebeszélni? Játszmázás mindenhol.
2018. júl. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!