Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kavar a párom a kolléganőjével?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kavar a párom a kolléganőjével?

Figyelt kérdés

Elkezdtem aggódni. 3 éves kapcsolat, 22 évesek vagyunk.

A párom decemberben váltott munkahelyet, ahol kb. 3-an vannak fiúk, és 10 lány.

Az egyik csajról elkezdte mondani a párom, hogy mennyire idegesítő mert iszonyatosan buta, csúnya és folyton vihog, és az egyik sráccal már beszólogatnak neki mert nem bírják. A lényeg, hogy történt, hogy felhívott a párom kajaszünetben, és hallom a csajt vihorászni, a párom meg közvetítette, hogy miket mondd neki a csaj, a csaj meg vihorászott.

Utána jött az, hogy a barátom munkaügyben felhívta többször is a csajt telefonon(ez érthető, munkaügy).

Utána jött a számomra furcsa dolog. A csaj vidéken lakik, de a munka miatt albérletben lakott Pesten, amíg ki nem rúgták. Tegnap ment a csaj az irodába 10-re, átvenni a papírokat, és a páromnak is dolga volt az irodában, de mondta, hogy ő nem a csajjal megy hanem előbb, 8-ra. Együtt aludtunk, be is állítottuk az ébresztőt, majd a párom, amikor felkeltünk készülődni, közölte, hogy ő 10-re megy inkább. Kérdeztem, hogy miért, azt mondta hogy velem tovább alhasson. Mondom nem azért, hogy a lánnyal menj? Erre a válasza egy kerek NEM volt.

Majd felhív 11-kor, hogy ő végzett, de még megvárja a csajt mert beszélni akar vele a munka lezárásával kapcsolatban.

Nekem már itt kezdett furcsa lenni az egész. Főleg azért, mert minden nap kora reggel, este smst kap a barátom, csörög a telefonja, meg már reggel 7-kor írkál valaki neki facebookon, mert rezeg az egész. Nem kérdeztem rá, hogy ki az, ő maga mondja, hogy jajj hát rossz a telefonja és nem is kap smst csak magától olyan hangot ad ki a telefon.

Megnéztem a csajt facebookon, mert bekapcsolt a rossz megérzésem, és egy gyönyörű, de tipikus, magát mutogatni imádó lány, a facebook képeinek felén kint a melle, melltartóban van vagy pedig egy szál body-ban pózol az ágyon.

Amikor megláttam, akkor szorult görcsbe a gyomrom. :D

Lehet, hogy csak túlreagálom, azért kérem a segítségeteket, mert tudom, hogy a féltékenység nagy úr, és van rá esély, hogy csak elborul az agyam. :)


2018. júl. 3. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Hát azt nem tudom megcsal-e,de egy kis lóvéért megbeszélhetjük,hogy bokor jelmezben kövessem öket valamelyik nap. Én amúgy simán belenéznèk a telefonjába a helyedben (úú,tudom az nagyon csúnya,de én ennyire elvetemült vagyok).
2018. júl. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Bokor jelmez... Hát ez jó :D


Kérdező, szerintem ha nem is kavarnak, de a barátod fantáziáját rendesen megpiszkálta ez a lány. Mivel megszűnt a munkaviszonya, akkor nem is fognak találkozni, bár az smsekre továbbra sincs magyarázat. Előbb-utóbb mindig kibuknak a sunyiságok, nem mondom, hogy aggodalmaskodj, de legyél figyelmes.

2018. júl. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha féltékeny vagy, akkor nem bízol a kapcsolatotokban.

Mondjuk ha az én telómba piszkálnál bele, akkor repülnél mint a győzelmi zászló - még akkor is, ha belepusztulnék a hiányodba!

2018. júl. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3-as, a Kérdező nem írta, hogy belenézett a telefonjába, csak hallja, hogy csörög meg rezeg.
2018. júl. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
(Sose értettem az olyan embereket,akik habzó szájù pitbullként védik a telefonjukat,aztán meg ráfogják a másikra,hogy hát ö nem bízik bennük,és ezért kell szakítani...talán az anyjuk pucér képeit tárolják benne,vagy mi?!) Kérdezö,nyugodtan meg lehet ám kérdezni egy telefoncsengésnél,hogy ki hívta,vagy mi a helyzet. Szerintem amúgy nincs okod aggódni,de ha rossz érzéseid vannak,beszélj erröl a pároddal. Ne kínozd magad fölöslegesen,és egy jó kapcsolatban egy ilyet simán meg kell tudni beszélni. Ha azt érzed,hogy kamuzik,akkor már érdemes jobban odafigyelni.
2018. júl. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a rész gyanús:

ő maga mondja, hogy jajj hát rossz a telefonja és nem is kap smst csak magától olyan hangot ad ki a telefon.

Hisz nyilvánvalóan hazudozik. Legalább mondta volna, hogy a haverja irkál. De ha ilye hülyeséget hazudik, akkor le is van buktatva. Valamit titkol.

2018. júl. 4. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, a 6-os válasz a legjobb, ő mondta meg a tutit.

A volt párocskám mondott ilyen hülyeségeket, hogy azért foltos a nadrágja, mert a pasik így működnek, azért volt idegen tárgy az autóban, mert hát ő azt nem tudja, de mégis tudja, már emlékszik és benyögte, hogy kiesett a zsebebéből, de amúgy nekem hozta (hátsó ülésen volt az a tárgy). Szóval igen, már akkor lebukott, amikor ezt mondta.

Egyértelmű a dolog. És az mindegy, hogy fizikálisan nem csalt még meg vele, rohadt megalázó az ilyen. Meg milyem sutyerák kissrác már, aki egy ilyen lányra bukik.

2018. júl. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is a 6. értek egyet. Már ott kiderült, hogy hülyeségeket képes össze hazudni...
2018. júl. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6-os +1.


Kamuzik a telefonja miatt és emiatt már rég rosz a helyzet.



29n

2018. júl. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!