Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan állitsam én is magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állitsam én is magam mellé a párom?

Figyelt kérdés

Feltünt hogy sem a barátnöim párja, sem tesom párja nem flörtöl velem, nem is kedvesek, semmibe néznek, átlépnek felettem.

Ugyanakkor a bnöim, tesom mindig flörtölnek az aktuális párommal, a párom pedig elöttük viszonozza, a hátuk mögött pedig leq.vázzák elöttem öket.



Exvölegényem azt mondta pl tesomra, hogy a párja helyében már ugy kidobta volna, hogy a lába sem éri a földet.mikozben tesomnak azt mutatja milyen kedves vele, hogy tesom csak jo velemennyel legyen rola.


Az ilyen flörtölös szitukat szeretném elkerülni most, mert ráadásul most a párommal együtt fogunk nyaralni tesommal(tesom pont elvált nemrég és pasivadászaton is van)es nem szeretnék olyan szitukat hogy megint kikezdjen a párommal, aki aztán ezt mesélve otthon es a haverjainak, csak a mi családunk lesz a röhögés tárgya megint.


Szoval már tudom, hogy a párom viszonozza, aztán lejáratják tesomat mindenkinek, csakhogy a haverjai, szulei szemében engem is egykalap alá vesznek mindig tesommal, hogy ilyen sz.r család vagyunk.egy ribi senkik.a párjaim általában komoly ferfiak,akik kicsit már másként itélik meg a nöket. Akinek nincs tartása, az a guny tárgya lesz.


Valamint a párom ugy ellenem tud mindenkit forditani hogy egy haverja, tesoja sem lenne velem kedves, amikor nem vagyunk joban, vagy összevesztunk, akkor az ö oldalan állok mindegyike engem utál, viszont forditva, ha árt nekem a párom, akár eléggé sulyosan is, attol még az én bnöim, tesom simán eszik a párom tenyeréböl es nem állnak mellettem.


A kérdés hát hogy a mostani uj párommal magukat es ezzel engem is lejáratva ne kezdjen ki az én bnom, rokonom, azt hogy érjem el? Vagy azt pl ha szélsöseges pelda, de megverne a barátom es korhazban lennék, akkor látogatásnál ne pont a barátommal flörtöljenek már mig en lila szinben fekszem az intenziven.


2018. júl. 4. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Neked kezdetben ettol a faszitol kene megszabadulni, es szukosre fogni a kapcsolattartast a rokonaiddal meg azokkal az emberekkel akiket valamilyen erthetetlen indoknal fogva a barataidnak nevezel. Te alazod meg sajat magadat egyedül.
2018. júl. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem elbujni szeretnék mindenki elol.

Hanem azt elérni valahogy, hogy a környezetem tiszteljen engem es a páromat.

Mert nekem égö, hogy kikezdenek vele.


Más nö hogyan éri azt el hogy a párja ne viszonozza a flörtjeimet, vagy akár ellenségként, utálattal kezeljen?

2018. júl. 4. 11:18
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Minek tisztelnenek? Beled lehet rugni. Mas no pedig ugy eri el, hogy elbol kicseszi az olyan faszikat, akik nem tisztelik oket. Mint pl. a parod.
2018. júl. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
Te kiba..ott beteg emberekkel vagy körülvéve.
2018. júl. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!