Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat? Hogy érzed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat? Hogy érzed magad lelkileg? Kinek mi a véleménye a távkapcsolatról?

Figyelt kérdés
2018. júl. 4. 10:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Párom épp külföldön él, s mindketten azért dolgozunk, hogy összetudjunk költözni. Egyrészről jó, hogy távkapcsolatban vagyunk , mert amíg gyűjtőgetünk addig megtanuljuk egyedül kezelni a munkahelyi stresszeket és mire össze költözünk addigra tudjuk kezelni ezeket. Mindketten közös jövőért harcolunk így mondhatni kellemesen bírom. Meg ki lehet bírni az első pár időszakot ha utána egész hátra lévő életemre minden napomat ele töltöm el. Így semmiség számomra, hogy több hónapra távol legyünk egymástól. Azt hiszem tulzottan is megbizunk egymásban, hogy rosszul éreznénk magunkat, persze néha-néha hiányzunk egymásnak, de szerintem kibírjuk főleg, hogy mit kapunk cserébe amint sikerül. Az lebeg mindkettönk szeme elött.
2018. júl. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
többször is próbáltam. soha nem jött össze. dehát kinek mi. gondolom akinek nem olyan fontos a másik közelsége, az elvan azzal is.
2018. júl. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha az emberfia sehogy sem talál párkapcsolatra a saját közvetlen környezetében, akkor teljesen érthető dolog a távkapcsolat:)


Én úgy vagyok vele, hogy ha választanom kéne:

- távol élő partner, akivel amúgy jobban érzem magam, mint bárkivel valaha, na meg adott az a lehetőség is, hogy rendszeresen találkozzunk

- környezetemben udvarló jelöltek, akikkel nem igazán érzem jól magam


...akkor az első opciót választanám. Idővel megoldható az is, hogy összeköltözzünk.

2018. júl. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

Nem akarok senkit megsérteni, de számomra a távkapcsolat nem kapcsolat.


Nem vagyok féltékeny, sem társfüggő, egyszerűen csak nem tudok fenntartani olyan szoros kötelékeket, mint a szerelem, ha a másik nincs mellettem. A párkapcsolatban alapvető számomra a közös élet. Az, hogy együtt legyünk, egymás életének részesei legyünk, ezt pedig nem pótolja a skype meg a többi szar nálam. Egyszerűen kiszeretek egy ilyen emberből, mert nem érzem, hogy velem lenne. Nem tudok elköteleződni így. (Ez arra az esetre is igaz, mikor valakivel együtt vagyok egy ideje és ő kihúz külföldre melózni. Nekem ez nem megy, mert nem kapom meg azt így, amit egy kapcsolatban meg akarok kapni: közelség, biztonság, szeretet, az, hogy bármikor fordulhatol a másikhoz és beszélhetek vele, legfeljebb egy napot kell várni rá, mert másnap már ott van nálam, a spontán közös programok, az, hogy az összejöveteleken nem csak én vagyok és az ő neve, mikor kérdeznek róla, hanem ő is, az együttalvás, a szex, minden. Ergo számomra nincs értelme így a kapcsolatnak.)

2018. júl. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a második komoly kapcsolatom, de ez is és az első is tavkapcsolat volt.

Lelkileg jol vagyok bar egyre nehezebben kezelem az elkoszoneseket, de neha jol esik kicsit egyedul lenni. Viszont a mostani parommal mar tervezzuk az osszekoltozest szoval nem sokaig marad tavkapcsolat.

2018. júl. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

5 hónap után kiköltöztem hozzá.


Soha többet, borzasztó volt, főleg, mikor el kellett válnunk 3 hétre, mert jött vissza dolgozni.

Nem tudtunk már mit kitalálni, hogy lefoglaljuk magunkat, és ne a másikon, az eltöltött perceken meregjünk.

2018. júl. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
9 honapig eltunk tavkapcsolatban, majd hozzakoltoztem. Tokeletes ido volt arra h ne a szexre epitve kelloen megismerjuk egymast. Abszolut megerte! Viszont evekig nem csinalnam,csak ugy ha tudom h miert kell ot nelkuloznom es mi a hatarido.
2018. júl. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Amit a 7-es írt, az nagyon tetszik és valóban nálunk is így volt. Izgalmas volt az együtt töltött idő és mindig azon pörgött az agyunk, hogyan tudnánk még egy kicsit többet csenni magunknak. Nem csak kanapén punnyadásról szólt, hanem tényleg színt vittünk a dologba... 4 évvel később a távházasságot is kipróbáltuk. Ez már határozott idejű volt, úgy sokkal könnyebb. (Azért nem mondtam fel, hogy jó pénzt kapjak, ha visszajön és beindul a babaprojekt.)

Én úgy vagyok vele, hogy tisztességes, jó emberrel éri csak meg belevágni, olyannal, aki tényleg megbecsül. De ez mindennel így van...

2018. júl. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
Még hallani is szörnyű...-távkapcsolat....
2018. júl. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Meton ***** válasza:
A sokáig tartó kapcsolat titka a távkapcsolat. Nincs veszekedés, csak a jót kapja mindenki. Ha összeköltöztök, elmúlik mindaz, ami jó volt. Amúgy embere válogatja, kinek mi jön be jobban.
2018. júl. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!