Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Szóval a probléma az, hogy fél éve van jogsim, és azóta vezetek is, de párom közben folyton idegesít általában, paráztat, fél. (neki nincs jogsija). Rengetegszer összevesztünk már emiatt. mert elmondtam neki, hogy ezzel csak idegesít és feleslegesen stresszel, másrészt nem tud vezetni, ne mondja nekem hogy mikor kell fékezni meg ilyenek.

Tegnap ugyanez a téma, hogy Balatonra levezetnék először, és ő inkább akkor azt mondja, hogy ne menjünk.

Hozzá kell tennem, hogy eddig akárkivel mentem, anyámmal, apámmal, akik nagyon régóta vezetnek, mind azt mondták, hogy jól vezetek, nem életveszélyes...

Feleslegesen parázik és paráztat.

És ma megjegyeztem neki, hogy nekem egy erős emberre lenne szükségem, aki mellettem van, ha én is izgulok a vezetés miatt, nem arra, hogy ő mégjobban idegesítsen...

És ezen ő annyira felháborodott, hogy azt mondta, hogy akkor keressek magamnak egy erős embert, meg olyanokat vágott a fejemhez :(

Kedden lesz az esküvőnk és babát várok, és olyan seggfe...j velem :( Eddig meg mint egy álom, olyan volt a kapcsolatunk. egyáltalán nem ezt érdemlem...

Ha felteszem neki a kérdést, hogy mi a baja, akkor igazából nem is válaszol, nem mond rá semmit, (tehát maga sem tudja megmagyarázni). Elkezdi hogy én "beszóltam" neki, ezzel az erős emberes dologgal, mondtam, hogy ne viselkedjen hülyén a semmmiért.

Erre direkt elkezdett sértegetni, (engem bánt a hízás a terhességem alatt, és megvisel ha valaki megszól miatta, tegnap is kaptam egy olyat, hogy megnőtt a fenekem), szóval ő amúgy mindig megnyugtat, meg kedves velem, most meg azt mondja, csak így a semmiből, hogy én viselkedek hülyén, hogy bánt engem az, hogy ha valaki megjegyzi hogy híztam...


2018. júl. 5. 12:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Hát eltekintve attól,hogy rohadt idegesítö,ha valaki beleugat a vezetésbe (föleg,ha jogsija sincs,ami wtf...),nekem inkább úgy tünik,hogy beijedt a felelösségtöl meg az elkötelezettségtöl,és el akarja lehetetleníteni a kapcsolatotokat.
2018. júl. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Az nem semmi , terhes is vagy, esküvő is most lesz, nem túl szép kilátások...


2 lehetőség van,

- Nagyon izgul ideges most minden miatt. és ez egy átmeneti időszak

- vagy egy oltári nagy s**eggfej

2018. júl. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%

Amúgy első számú szabály hogy az anyós ülésén ülő nem pofázik bele a vezetésbe!

Egyébként meg te is ingerlékenyebb vagy a terhesség miatt, tuti.

2018. júl. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem is azt akarja elérni, hogy te mondd ki, hogy vége, nem lesz esküvő. Azért feszegeti a határokat és bunkózik.
2018. júl. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%
Szimplán tudálékos és paraszt. Nincs mögötte rossz szándék, ilyen az ember.
2018. júl. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Szerintem nem az esküvőhoz van köze...

Vagy én nem tudom...

Nem hinnem.

Egyszerűen ez a viselkedés amit csinál... Mintha nem is ő lenne.

Tiszta idióta... Semmit nem csinaltam, semmit nem mondtam ami bántó lenne. Vagy ez ennyire sértő hogy elmondom hogy nekem nem erre van szükségem? Máskor is eszrevettem mar, hogy ha valamit ő sertonek talal, amit en nem szánok annak, mert miért is bantanam azt akit szeretek, elkezd a fejemhez vágni bantasokat, olyan dolgokat, amik tudja nagyon jól hogy nekem gyenge pontjaim.

Es en ezt szemetsegnek tartom...

Mondtam is neki hogy lehet ilyen szemet hogy most ezzel jön elő, hogy engem bánt a hizas.

Erre olyan gúnyosan válaszolt hogy gratulálok, meg hogy persze még ő a szemét...

2018. júl. 5. 12:50
 7/23 A kérdező kommentje:

Egyszerűen el vagyok képedve, hogy így viselkedik velem...Mintha nem is tudom mit csináltam volna....

Mikor én k*nyalom a s*ggét is.. Múlthéten vettem neki egy új telefont, csak úgy vettem neki egy szép karkötőt, meg viszek haza neki kaját, amit szeret, miatta elmegyek még külön, tényleg azért mert boldogok vagyunk, és szeretjük egymást. És rajta is ezt láttam, de most meg mintha megőrült volna...

Úgy érzem egyáltalán nem ezt érdemlem :( nagyon rosszul esik.

2018. júl. 5. 12:57
 8/23 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem stresszel, sok a teendőtök gondolom a lagzi miatt is. Lejet extrán félt, mert terhes vagy.


Én megmondanám neki, hogy:

1) vagy befogja és tűri

2) nem jön veled, ha ennyire szar neki

3) leteszi a jogsit és akkor majmoljat majd ha ő vezet



Ennyi,nem kell túlagyalni.


29n

2018. júl. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Nincs sok teendőnk, két tanús esküvő lesz, mert Ő így akarta....

És ha akármi miatt idegbeteg, azt nagyon nem rajtam kéne kiélnie, hanem magában kéne akkor rendet tennie...

2018. júl. 5. 13:00
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért gondolkozz el,kihez akarsz hozzá menni.

Nem lagzi lesz csak két tanús esküvő,és már ettől tiszta idegbeteg.

Lehet a felelősség nem jön be neki.

Beszélgess el vele, még esküvő előtt....

2018. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!