Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom hazudott egyszer a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom hazudott egyszer a múltjáról, ráadásul másnak is hazudott már róla (kolléga). Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondta szégyellte a dolgot, azért tette. Azt hazudta,hogy volt már párkapcsolata,pedig nem. Csalódtam benne. Azóta pedig úgy érzem, hogy 80%ban elmondja az igazat, de sokszor kiszínezi a történeteit, és érzem, hogy 1-2 dolog belőle nem igaz, csak azért teszi, hogy jobb színben tűnjön fel vagy jobban sajnáljam. Mit csináljak? Paranoiás vagyok vagy hallgassak a megérzéseimre? 23L
2018. júl. 5. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Aki hazudozik, kiszínez ezt-azt, az nem tud leállni vele. Ez egy pszichés dolog, úgyhogy inkább kezeltetnie kellene magát.
2018. júl. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 es nálad ez szakítóok lenne?
2018. júl. 5. 13:25
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Hát ez nagyon sok mindentől függ. Ha még nemrég óta vagyunk együtt (kb. 1 évnél nem régebb óta), akkor eléggé esélyes, hogy igen.

De egy hosszútávú kapcsolatban lehet, hogy először megpróbálnám rávenni, hogy járjon el pszichológushoz. Ha nem lenne rá hajlandó, akkor igen, szakítanék vele.

2018. júl. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Még nagyon friss a kapcsolat... :/
2018. júl. 5. 13:31
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Nekem azt nem mondta el, hogy volt házas. Most tudtam meg. Nem tudom, hogyan tovább.
2018. júl. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Valamiért ezt nehezen vállalja fel. Pedig nem akkora dolog, nem ettől lesz több vagy kevesebb.
2018. júl. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7%
Persze, tussoljátok csak el, pedig aki hazudik, az csal, lop is!
2018. júl. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%
Nem volt más választása. Ha ezt nem hazudja be akkor annyi esélyt se adsz neki hogy megismertesse magát.
2018. júl. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Dobd ki.


Az ilyen embernek pszichológusra van szüksége, aztá majd ha leszokott a kamuzásról, utána kezdjen kapcsolatot.


Exem is ilyen volt, elhallgatott-hozzátett dolgokat, aztán már azt sem tudtam, mi az igazság, meg mi körítés.

Ez nekem így felejtős.


A párom 100% őszinte, mert nincs oka rá, hogy feljavítsa a történteket :)

2018. júl. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Beszélnetek kellene róla. A párom is sok dolgot elhallgatott előlem a múltjából, mert szégyellte. Sokkal később mondta meg, mikor gyanús lett és elkezdtem belekérdezni a sűrűjébe egészen addig, amíg be nem találtam egy kérdéssel és borult az egész. Elsírta magát előttem, azt mondta, megalázva érezte magát és rettentően kínosan. Akkor jött egy beszélgetés, megnyugtattam, hogy nem lesz ebből baj köztünk, nem tekintek rá másképp az igazság tudatában, de nálam egy kapcsolat nem működik sunnyogással és rendes, őszinte kommunikáció nélkül, ugorjunk akkor most már neki, hogy miért volt erre szükség, mitől félt, miért védte magát ilyesmivel...


Vannak emberek, akik borzasztó hiúk és nagyon nehéz számukra megnyílni. Azt hiszem, nálunk is ez volt az a pont, mikor a kapcsolatunk a gondtalan együttlógásból valami sokkal komolyabbra váltott.


Nem akarom tönkretenni a kapcsolatotokat, ezért nem merem azt tanácsolni, hogy nyugodtan kérdezz bele addig, amíg meg nem törik, de szívem szerint ezt mondanám. Sokaknál máshogy nem omlanak le a falak, csak ha valaki elkezdi olyan irányba terelni a beszélgetést, hogy szembesíthesse őket mindazzal, amit csináltak.

2018. júl. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!