Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm kritizált mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm kritizált mert dagadt voltam, most azért mert sovány lettem?

Figyelt kérdés
180cm 120kg voltam. Ezt fogyasztottam le magamról táplálkozási tanácsadó és edző segítségével 78kg-ra 1 év alatt! Nem lóg a bőröm, fitt vagyok, jól érzem magam a bőrömben. Amíg dagadt voltam, a párom sokszor megjegyezte hogy nagyon kerekedik a hasamnál az ing, vegyek fel másikat, strandon is megjegyzéseket tett hogy fogyóznom kellene. Most azt mondja, olyan vagyok mint ami etiópiából szökött ide vagy mint aki végstádiumos. Folyamatosan kiabál velem hogy egyek többet, szörnyen nézek ki! Miért csinálja ezt? Sehogy nem vagyok jó? Mondtam neki hogy bodybuilder külsejű soha nem leszek még edzővel se mert nem szedek semmi szert és nem is fogok! Szerintem azt hitte olyan leszek mint a magazinos fiúk mert edzőterembe járok. Amit észrevettem hogy idegen nők máshogy állnak hozzám, rámmosolyognak, ilyesmi. Talán ez a baj. Azt is mondja a párom hogy túlfogytam és elég lett volna 100 kilónál megállni mert az még férfias, ez már nem.
2018. júl. 5. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Simán lehetsz testépítő külsejű, de ha nem akarsz, akkor minek, de olyan közepesen izmos, sportos, "magazinfiús" simán lehetsz, nem kell hozzá szedni semmit. Szerinted aki izmos, az mind nyomatja a szteroidokat?


A barátnődet ettől függetlenól dobd ki a francba szerintem, jelenleg tuti, hogy tök normális /SZEXI tested van.

2018. júl. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Így jár az, aki egy éretlen hisztis kislánnyal kezd.


Javaslom a szakítást. Mindig fog kitalálni valamit, ami éppen nem fog neki tetszeni és ami miatt ki fogja verni a hisztit.

2018. júl. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Párom is elhanyagolta magát,és most 100 kg helyett, 116 ami engem zavar. Nem cseszegetem,csak néha feldobom neki hogy mozogni kellene. De van hogy belekezd majd feladja...nem cseszegetem. Bár mondtam hogy 100 kg alá nem kell mennie.

Én azt gondolom párod nem szeret téged. Először cseszeget hogy fogyj le, majd az a baja hogy fogytál.

Mivel tapasztaltad hogy más csajoknak is bejössz, akkor ideje váltani...majd akkor kap a fejéhez a drága kis barátnőd,ha ott hagyod...amúgy minek van veled? kövéren nem tetszettél neki,így sem tetszel, akkor mit akar tőled?

2018. júl. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha rám hallgatsz kukázod a vérbe a csajt.

Szerintem aki örökké buzerálja a párját,hogy túl kövér,aztán amikor ledobja a felesleget,akkor az a baja,hogy túl sovány az nem tiszteli az illetőt.

Megnézném azért,hogy ő mennyire teszi oda magát a külsejéért.

Találsz nála jobbat,csak folytasd az edzést és ne hallgass rá.Jobban jársz ha egy ilyen mérgező embertől megszabadulsz,mert csak az önbizalmad rombolja.

2018. júl. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%

Ha csak a számokat nézed, szerintem is túlzásba estél. Ilyen magassághoz ez a testsúly már valóban soványnak tűnik.

Nem lehet, hogy attól tart a párod, hogy rákattantál a fogyókúrára - hát, mint általában a nők szoktak? És hogy rámegy az egészséged esetleg az állandó koplalásra?

Persze, ha jól sejtem, nem koplalsz, hanem életmódot váltottál, amivel nincs gond, de túlzásba bármit lehet vinni. Ha jó fej akarok lenni, akkor simán lehet, hogy a barátnőd csak nem tudja kifejezni az aggodalmát, és ezért érzed bacctatásnak a dolgot.


Ettől függetlenül, a lényeg, hogy te jól érezd magad a bőrödben. A párod meg vagy el tudja ezt fogadni, vagy nem - ha nem, akkor mindenkinek jobb lesz, ha te találsz olyat, akinek így tetszel, ő meg olyat, aki elég férfias a számára.

2018. júl. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ha csak a számokat nézed, szerintem is túlzásba estél. Ilyen magassághoz ez a testsúly már valóban soványnak tűnik."


Francokat. Teljesen egészséges a tömege.

2018. júl. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

dobd ki a csajt, a 3, 14-csába.


ennek sose lesz jó semmi


Üdv: egy nő!

2018. júl. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Teljesen jó súlyba vagy, itt az egyetlen probléma a barátnőd. Valami nem stimmel nála. Most lehet az a baja, hogy túl jól nézel ki, és így könnyen lehet konkurenciája.

Szabadulj meg tőle, hogy találj magadnak egy normális nőt. Mert ő messze nem az.

2018. júl. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 peca1000 ***** válasza:
Kritizáld most te a testét, hogy min változzon. :)
2018. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát, én is ilyen magassággal +3cm és tömeggel rendelkezem, mégse érzem magam jól a testemben. Karra mondjuk nem ártana izmot felszednem, mert kicsit ropi, én meg túl kritikus vagyok.
2018. júl. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!