Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiatlan lenne az, amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiatlan lenne az, amikor a férfi megy el GYES-re, mert a nőnek több a jövedelme?

Figyelt kérdés
2018. júl. 5. 19:50
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 A kérdező kommentje:
Mi a véleményetek erről?
2018. júl. 5. 19:51
 2/64 anonim ***** válasza:
90%

Tesom megtette. koppenhaga. termeszetes.

Nyugodtan. A baba az apjae is.

2018. júl. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez csak egy logikus döntés. Egyedülálló apának lenni férfiatlan? Ilyen is van. Szerintem semmi baj sincs azzal, ha a férfi gondoskodik a gyerekről, főleg, ha nyomós érv is van rá. A pasi is a szülője a gyereknek pont ugyanannyi része van a gyereknevelésben mint egy nőnek.
2018. júl. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
89%
vannak ilyen ismerőseim. ha a férfinak tetszik ez a szerep, miért ne? csak tudjon mellette férfi maradni.
2018. júl. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk a szomszédunk tette ezt, a feleség 3x annyit keresett mint ő , sőt talán még többet is.


A férfi maradt otthon a babával, ahogy mondják ez logikus . 200.000 Ft-ból nem tartasz el egy 3-fős családot főleg egy babával, de 600.000 Ft-ból már simán.

2018. júl. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
50%

Van ilyen ismerősöm. A pasas 4 lányt nevelt fel így, olyan otthonosan mozog a konyhában, süt-főz mindenfélét, kis köténykében, nagyon házias az ürge.

A felesége valami fontos közalkalmazott, nagyon feltornázta magát valami minisztériumban.

De most begurult az asszony, és elküldte a 60 éves férjét, mivel már csak 1 lányuk maradt otthon, az is kirepülni készül már, szóval elküldte kamionozni, most ott szenved az ürge már 2 hónapja folyamatosan valami spanyol határátkelőnél. Nagyon szereti a feleségét, meg a lányait, a felesége meg válással fenyegeti.

Vannak életek...

2018. júl. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem az,ès FÈRFIként mondom.

Egy igazi nő nem is jönne össze egy kisfiúval.

Mert kb. ezek nem fèrfiak.

Lehet lepontozni.

Akkor szerintem az a pasi aki GYES-en az vegyen egy műdildot ès akkor mivel az asszony a férfi ezèrt mostantól ő dugja meg a palit,a pali főzzön,vezesse a háztartàst,sőt vegyen fel szoknyàt meg magassarkút ès sminkeljen.

Borzalmas,mi ez a szerepek felcserèlődèse.

Bár manapsàg màr sajnos egyre több nő sokkal jobb karriert èpit,ezt làtom 30-asoknak se kocsi se külön albèrlet.

20-n èves lànyokat làtok karriert befutni,külön lakàsba lakni.

Nem èrtem a mai fèrfitàrsaim,egyszerűen borzalom.


31F

2018. júl. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
6%

Nem férfiatlan, azonban NEM MINDEN A PÉNZ! Ennyire anyagias lenne a világ, hogy a nő csak azért menne vissza dolgozni és hagyja a gyereket az apjára, mert a nő többet keres? És nem tudja azt a hatalmas nagy jövedelmét 3 évig mellőzni?

Túl nagyok az igények!


Ha nekem több lenne a jövedelmem, mint a páromnak, akkor se mennék vissza dolgozni. Számomra a gyerek lenne az első.


Az a nő, aki a munkát választja a gyereke helyett az anyagias és karrierista, nem családközpontú.

2018. júl. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
55%

Semmi ferfiatlan nincs benne! Épp annyira a férfié is a gyerek, mint a nőé! Nem is értem egyeseknél mi ez az őskorbol visszamaradt berögződes, hogy a nőnek kell kötelező jelleggel otthon maradnia a gyerekkel, a férfi meg menjen dolgozni, mert ez a dolguk. Kész vicc. 2018-at írunk, hahoooo!! Fel kéne ébredni, nincs olyan, hogy ez igenis női szerep, az meg férfi, és nem is attól lesz valaki “ferfiatlan”, ha otthon marad a tulajdon gyerekével. A férfi feladatai köze is épp annyira odatartozik a háztartás vezetése, mint a nő teendői köze.

Nálunk is a férjem fog itthon maradni a gyerekkel, megmondtam hogy én nem vagyok hajlandó 3 évet, dél még 2-t se itthon lenni, nekem igen is fontos, hogy társaságban, emberek között legyek, hogy dolgozhassak stb. A férjem meg teljesen odáig van, hogy itthon lehet a gyerekkel, ő maga hozta fel az ötletet is. Úgy hogy nem, normális, mondom normális felnőtt, érett férfi és nő ezt nem tartja ferfiatlannak és nem érzi kínosnak, ha az apuka marad a gyerekkel, hisz épp annyira az övé is a gyerek, nem is értem miért annyira magátol érthető, hogy egyértelműen a nő dolga 3 évig otthon dekkolni a gyerek mellett....

2018. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
33%

#9


"megmondtam hogy én nem vagyok hajlandó 3 évet, dél még 2-t se itthon lenni, nekem igen is fontos, hogy társaságban, emberek között legyek, hogy dolgozhassak stb" "otthon dekkolni a gyerek mellett...."


Akkor minek akarsz gyereket szülni, ha számodra már most gond? "Otthon dekkolni" Úristen. Anyád is ilyen volt, mint te? A leírásodból azt szűröm le, hogy nem leszel egy tipikus jó anya. Inkább szülsz, mert a társadalom elvárja, meg már benne vagy a korban.

De ha neked a társaság fontosabb, mint a saját gyereked, akkor inkább vegyél egy kutyát. Az elvan akkor is, ha nem foglalkoznak vele.

A magadfajta "anyák" miatt lesz annyi degenerált gyerek, mert sz..rnak a gyerekük fejére, nem foglalkoznak vele. Egy gyereknek nemcsak apa kell, hanem anya is.

2018. júl. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!