Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magával foglalkozik, velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magával foglalkozik, velem nem törődik már, de miért?

Figyelt kérdés

A barátnőm mindennap ezd most a nyáron. Semmi gondom nincs ezzel csak túlzásba viszi,meg mellette diétázik pedig nem kéne neki, mert nem dagi, nincs is rajta felesleg. De azt mondta fittebb akar lenni blaaa blaaa blaa. Nemtom...furálom,hogy ezt így elkezdte. :/// és alig van velem, mert dolgozik, ha szabadnapunk van akkor meg mondom..magával törődik csak. Velem meg csak lefekvés előtt foglalkozik, akkor van szex is és ennyi. Kicsit dumálunk utána off. Szerintetek hagyjam,hogy csinálja most a dolgait? Túlreagálom ezt?? :// Lehangolt vagyok emiatt a napokban. Olyan mintha lesz@@@na. Ti mit tennétek?


2 éve vagyunk együtt.


F/25 N/22


2018. júl. 5. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
34%

én hagynám, sőt örülnék neki.

neked nem kéne sportolni esetleg?

lehet örülne ha csatakoznál a hobbijához.

2018. júl. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
Önimádo. Sok edzőtermes pasi is ilyen. Magukba szerelmesek igazábol es vagy asszisztálsz mellé vagy nem de legalább te döntöd el, te választasz.
2018. júl. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok sportolni, eleget mozgok a melóhelyemen és így is szálkásan izmos vagyok. Na meg amit ő csinál az túlzás már.
2018. júl. 5. 21:35
 4/4 A kérdező kommentje:

Eddig nem volt ilyen

Önimádást nem látok rajta nem úgy viselkedik. Csak szimplán magára koncentrál. Ja és szóltam neki, de próbálta megértetni velem,hogy ez neki fontos, hiszen nézzek rá, lenne mit leadni stb. Közben meg 167 cm és nyom 50kgt. Vékony max izmosodni fog most.

2018. júl. 5. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!