Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit tenne a helyemben? Kicsit hosszú lesz leírok mindent

Figyelt kérdés

5 év barátság után össze jöttünk mind 2-őnk mögött egy komoly kapcsolat van nekem is 4 évig tartott neki is.

Minden jól ment első találkozás első találkozáson már a "randi" végén már hozzájuk mentünk szülei hívtak minket mert együtt voltunk egy rendezvényen szülei is ott voltak(külön voltunk persze) találkozgattunk találkozgattunk,pontosan nem tudom hányszor találkoztunk de találkoztunk már egy jó párszor. Ő is volt már nálunk 2-3x ő is jól ki jön a családommal meg minden más jó rokonsággal is jól ki jön mindenki kedveli a lányt(túl jó,hogy igaz legyen).

Szóval a probléma ott kezdődött,hogy facebookon nem nagyon válaszol nekem vissza még is nagyon sokszor elérhető állítása szerint nem mindig ő van fent hanem a telefon,ami részben igaz mert nekem is szokott lenni mert aki ismeri a dolgot a facebook lite az ilyen ha van net és be vagy jelentkezve akkor az elérhetőnek mutatja.És én ezt szóvá tettem egész nap kb beszéltünk fél órát ha össze adjuk az egész napi beszélgetést mert elég nagy voltak a válasz idők(nem,nem vagyok facebook függő kifogok térni később erre is,hogy miért írom most ezt le meg fogjátok érteni).És én ezt neki szóvá tettem,hogy ez engem bánt mert én úgy érzem,hogy nem foglalkozik velem és nem veszi elég komolyan a dolgot és nem is vagyok neki elég fontos..2 héttel ezelőtt történt ez a dolog és össze vesztünk,hogy ő nem tehet róla,hogy a munkahelyén nem tud válaszolni stb..oké ezt még meg is értem.A lényeg most jön,egyik csoportban írt ki egy dolgot amiben én is benne vagyok,írtam neki messengeren és nem válaszolt (végig fent volt) hát oké mondom ha nem írsz akkor ez van nem érdekel,mentem a dolgomra később ülök le a géphez be lépek és mutatja,hogy válaszolt ahhoz amit ki írt és a válasz 2perccel ezelőtt történt természetesen én nem kaptam választ az üzenetemre,rá fél órára vagy 45percre válaszolt na és én ezt neki 2 héttel ezelőtt meg mutattam,hogy még is miről van szó mert le fényképeztem nem akartam magam hülyének tünni bizonyítékom volt rá,és most nem tudom,hogy nem értette tényleg vagy hülyének nézett engem mert azt mondja,hogy ő ezt a hirdetést már rég fel rakta közben én a válaszát mutattam neki,hogy arra tudott válaszolni de viszont nekem vissza írni már nem...oké össze vesztünk nem beszéltünk 2 napig,kicsit bűntudatom volt meg hiányzott is úgy,hogy "fiunak kell meg tenni az első lépést,fiunak kell tenni a lányért" alapon írtam neki,hogy találkozzunk természetesen itt kb 2óra volt mire vissza írt :D és én írtam,hogy oké le...om én meg próbáltam nem érdekel ha téged ennyire érdekel a dolog akkor engem sem fog már érdekelni,erre azt írta,hogy ő ma alszik ha haza ér munkából másnap meg megyen tesójáékhoz(nem tudom mennyire igaz a sztori...próbálok neki hinni,hogy igaz de elég lerázós a dolog) ez volt 2 hete hát én készültem rá igyekeztem készültem,hogy ma találkozunk és akkor meg beszéljük a dolgot és amikor ezt írta engem eléggé sziven ütött,hogy már 1 hete nem találkoztunk és őt ennyire nem érdekli.Azóta eltelt még egy hét a kérdésem az lenne meg,hogy ki mit tenne,hogy holnap meg holnap után szabad napos egész nap otthon lesz. Írnál neki?? meg kérdeznéd,hogy szeretne-e találkozni? keresnéd?? mit tennél? hozzá tenném,hogy ez a "megyek tesómék"dolog arra a napra igérte meg,hogy le jön hozzánk mert már rég volt lent és már anyum is várta mert elég jól ki jönnek és beszélgetni akart már vele ha rakok ki valamit messenger storyba meg nézi mindig..tudom hosszú lett :D meg sok gyerekes dolog van benne meg hasonló de ha én vagyok a hibás nem szeretném el szúrni a dolgot de én úgy érzem mint ha nem érdekelném és ha kéznél vagyok vagy épp unatkozik akkor jó vagyok neki...21f 20l


2018. júl. 5. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:

"találkozgattunk találkozgattunk,pontosan nem tudom hányszor találkoztunk de találkoztunk már egy jó párszor"


ezen szakadok :D

de tovább olvasom pill...

2018. júl. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

bocs de könnyesre röhögtem magam a fogalmazásmódodon :D


amúgy komolyra fordítva a szót, a nőt sose egrecíroztasd azért mert nem írkál neked állandóan messengeren. ezt a hisztis p...csák csináják, nem egy férfi. nem csoda hogy elege van belőled egy kicsit. állandóan ellenőrzöd meg csekkolgatod meg megsértődgetsz. ezt kb 8 éves koruk után a normális férfiak kinövik. neked 21 évesen még nem sikerült. ideje felnőni tehát, különben nagyon gyorsan ki fog dobni, mert a féltékeny pasinál rosszabb nincs is a földön. saját magad alatt vágod a fát ha féltékenykedsz. minél féltékenyebb vagy és minél jobban kimutatod, annál inkább megutál és eltávolodik tőled a másik ember. ha féltékeny vagy, sose mutasd ki semmiképpen. pláne ha férfi vagy. ha el akar hagyni, úgyis el fog, de lehet semmi baja csak épp azzal üldözöd el hogy féltékeny vagy.

2018. júl. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezzel fogod szépen elveszíteni. Amúgy én is szoktam olyat csinálni, hogy akinek nem akarok odavetni 2 szót, hanem komolyabban akarok válaszolni, annak írok később, míg aki kevésbé érdekel, annak odavetek valamit.


A lényeg, hogy a legbiztosabb mód arra, hogy elveszíts valakit, ha kalitkába zárod. Ha rabnak érzi magát, el fog menekülni, akkor is, ha szeret.

2018. júl. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,nem zárom kalitkába meg semmi ilyesmi le is írtam csak sok a furcsa véletlen azért írtam le így részletesen és így eléggé férre érhető :D

De a lényeg keressem vagy majd ő ír ha akar valamit?

2018. júl. 5. 22:56
 5/6 anonim ***** válasza:
keressed de ne játszd a sértődöttet! és mondd hogy ne haragudjon hogy ennyit féltékenykedtél mostanában, de kicsit stresszes napjaid vannak meg ilyesmi. legyél kedves és normális.
2018. júl. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább emelj szobrot a kedves párodnak, hogy még mindig elvisel, ha kicsivel több esze lenne már kivágott volna. Hogy lehet valaki ennyire tapadós és hisztis? Minek kell állandóan a semmiről csetelgetned facebookon, miért nem tudsz pár órát várni egy szaros válaszra, főleg, ha semmi fontossal vagy sürgőssel nem kerested? Ennyire nincs elfoglaltásod, életed, munkád, barátaid? Ha normális kapcsolatot akarsz, akkor azonnal fejezd be az óvodás játszmázást is, azzal még senki nem ért el hússzútávon semmit.
2018. júl. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!