Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti átvinnétek a barátnőtöket/f...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti átvinnétek a barátnőtöket/feleségeteket? Nőktől is kérdem, ha ilyen helyzet jönne szembe, szerintetek titeket át vitt volna a párotok?

Figyelt kérdés

Szóval barátommal meg a barátival voltam, mentünk a városban. És szembejött egy gigászi pocsolya, bokáig érő vizet sejtetett. Nem lehetett kikerülni, csak átvágni rajta, mert lenn volt egy metró-aluljáróban. És elég hosszú is volt, több lépést kellett benne megtenni. Az emberek toporogtak, tépelődtek a két végénél, és vagy kerültek egy jó nagyot a felszínen, vagy kis hezitálás után átszaladtak rajta.

Na mindegy, és előttünk ment egy másik pár, fiatalok, vidámak, mint mi. Ők is megtorpantak, én ekkor vettem észre, hogy mi van előttünk. A lány mondta a barátjának, hogy át kellene vinnie ölben, de az csak a fejét rázta, és átcsörtetett. A barátnője kis toporgás után jobb híján utána szaladt.

Mi, ahogy odaértünk, elmondom hogy alakult. Az egyik srác egyedülálló, ő persze hogy simán átkelt (amúgy pont ő a sportos, kajakozik, ha lenne barátnője tuti átvinné, elég lovagias is hozzá). Egy másik párnál is egyértelmű volt hogy nem viszi át a barátnőjét a srác, mivel a srác vékonyabb, nem valami izmos, a barátnője meg nagyon nagydarab. Aztán egy másik pár, ott a srác egy nagy maci. Szintén nem vette fel a barátnőjét, nem vitte át. Pedig ő tutira elbírta volna, barátnője is átlagos testalkat. Mi meg, a barátommal. Mondtam neki, vegyen fel, és nem problémázott ezen felvetésemen. Felugrottam rá, és átkelt velem, hogy ne ázzon szét a cipőm.

A szembeni parton is láttam egy párt, ahol a lány győzködte a párját, vegye ölbe vagy kerüljenek.

Nekem ez fura, hogy ez nem alap a férfiaknak. Mármint az nektek is jó, nem? Ha nagy erős megmentő férfiként tűnhettek fel a barátnőtök előtt (és nem mellesleg az idegen nők is elismerően néznek rátok). Meg aztán miért legyen a csajod is vizes? Elég, ha egyikőtök. vagy ennyire megerőltető felemelni? Csomó életerős, fiatal srác nem tette meg, mint láttam...

Meg engem a barátnőik helyében is zavarna, hogy ennyi lovagiasság nem szorult beléjük. Ahogy mentünk is, hallottam is hogy a szemközti parton álló párból a lány mondta a barátjának, látod, ő is átvitte a barátnőjét.

Szóval csak az a kérdésem, férfiak, nektek alap, hogy átvinnétek hacsak nincs sok cucc, sérülés) a barátnőtöket? Vagy ti is tojnátok bele, nem "tornáztok", fusson át ő is?


2018. júl. 5. 22:50
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
85%
nekem alap lenne, ha elbírnám :D de nem bírom el :) hú de ciki lett volna. én nagyon kellemetlenül éreztem volna magam hogy nem tudom átvinni a nőmet, és ha elbírnám, biztos átvittem volna egy pillanat gondolkodás nélkül. nagyon érdekes ez a pszichológiai helyzet. egy ilyen kis hétköznapi dolog hogy meg tudja mutatni ki az igazi pár, és ki nem.
2018. júl. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

*átvitt

*egyértelmű volt, hogy

*nagy, erős, megmentő

*Vagy ennyire

*hallottam is, hogy

*(hacsak nincs sok cucc, sérülés)

2018. júl. 5. 22:55
 3/35 A kérdező kommentje:
#1 Egyetértek, igen. A pocsolya tükröt tartott.
2018. júl. 5. 22:56
 4/35 anonim ***** válasza:
96%

ölben nem.

de a hátamra lazán felkapnám.

2018. júl. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

*elmondom, hogy alakult.


(Bocs, csak a vesszőhibákat javítgatom. :D)

2018. júl. 5. 22:57
 6/35 A kérdező kommentje:
Az ugyanolyan jó. Vagy akár szemből ugrik fel rád, és a combja alatt megtartod. Az ölben dologgal csak annyi van, hogy jobb erőben kell lennie a férfinak.
2018. júl. 5. 22:59
 7/35 anonim ***** válasza:
87%

Nem okozna gondot.

31/f

2018. júl. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Tuti atvinném ha lenne.Picit azért hogy lássa hogy a karomat nem a legyek hordták össze (full nem edzek😂) meg illő égen kívül Bújós típus vagyok, es ez is csak rásegít.
2018. júl. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
67%
Remélem, lesz ilyen párom. Ott helyben elolvadnék. :)
2018. júl. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
28%

Az, hogy végigolvastam nem változtat semmin, de azért nézzük kicsit a szitut. A lányoknak csak jól esik egy ilyen gesztus és az nézik, hogy "jaajj de jó arc a hapsim" vagy "hehe látjátok? Bezzeg engem átvitt a csávóm csórikáim". Azért ez sem mindegy :)

31/f

2018. júl. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!