Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a barátom, hogy nem bírom ha reggel rám mászik?

Figyelt kérdés

A barátom reggel IS szeret(ne) szexelni, de nekem akkor ez nem megy. Nem mert nem kívánom, vagy nehezen ébredek fel és még álmos vagyok. Csak egyszerűen bármit csinál olyankor nem tud felizgatni vele és nincsen hangulatom hozzá. A reggelt leszámítva minden más alkalom során rendben vagyunk, sosem utasítom el és én is kezdeményezek. De neki valamiért a reggeli szex a mániája (lenne) úgy érzem ez elég gond lehet neki és ugyan nem veszekedünk ezen, de tudom,hogy zavarja és volt néha kínos csend vagy vita. Szóval elgondolkodtam a szakításon,mert úgynézki így nem tudom megadni neki amire vágyik. Reggel még csak orálisan sem szeretném kényeztetni, nem vagyok a szexre hangolódva, csak kis teret akarok magamnak, egyedül lenni. Ti is szakítanátok ilyenért? Mert ugye ebből később bajt is csinálhat vagy majd a fejemhez vágja,hogy azért csalt meg mert én nem adtam meg neki semmit és nem az ő hibája,hogy máshol kereste a "boldogságot". Nekem meg ez nem kell, szeretem a barátomat, de tudok gondolkodni is és nem mindig az érzelmeimre hallgatni. Mégis...szerintetek is ennek így véget kellenne vetni?


Másfél éve vagyunk együtt.


L/24 F/28


2018. júl. 6. 09:09
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
És durván 2 hónapja kattant rá a reggeli szexelésre vagyis akarna szexelni olyankor.
2018. júl. 6. 09:10
 2/21 anonim ***** válasza:
7%

Valószínű eléggé nem vagy képben, hogy működnek a férfiak, de úgy egyáltalán nem is érdekel, csak a saját életed.

Igen, jobb ha szakítasz, mivel valószínű a párod máshol fogja keresni a boldogságot, ha van egy kis esze.

Viszont peched van, ugyanis a férfiak 95%-a reggel "rádmászna" szóval lehet, nem kellene erőltetned semmilyen párkapcsolatot.

2018. júl. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Az én párom is ilyen, de megértette, hogy reggel nekem nem megy, igaz én nehrzen kelek fel, szóval azért. Nagyon gyerekes a pasid, ha ezen bedurcizik.
2018. júl. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 October15 ***** válasza:
70%

1.: Agyhalott vagy.. XD


Kérdező: Tudsz gondolkodni és 24 évesen a gondolkodási folyamat végeredménye az lett, hogy biztos megfog csalni mert reggel nem dughat meg.. csak a nap bármely más időpillanatában. :D

Ugye érzed az iróniát?


Igazából mondd el neki, hogy szerinted ez annyira zavarja őt, hogy meg akar majd csalni. [Nem, ne vádold meg. XD Csak közöld, hogy ezen parázol.]

Kétlem, hogy az lesz a válasza, hogy igen már félre is dug..


26F

2018. júl. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
Én biztos nem szakítanék emiatt, de ha ti úgy látjátok, hogy ez olyan probléma, ami tönkreteszi a kapcsolatotokat, akkor szakítsatok!
2018. júl. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Persze értem. Nem parázok,hogy megcsalna. Csak simán szeretném kikerülne ennek a lehetőségét, igaz bármikor megtehetné, de szerintem így nagyobb rá az esély,hogy reggel nem tudok szexre hangolódni, olyankor mintha nagyon nagyon alacsony lenne a libidóm és semmivel sem lehet felizgatni. Késő délutántól viszont aktív vagyok és sosincs gond.


Már mondtam neki,hogy látom mennyire zavarja, ha nem tudja elfogadni ami van akkor szakíthatunk, nekem eszemben sincs tönkre tenni a szexuális életét, vagy azt hallgatni,hogy nem kapja meg amire vágyik. Nagyon szeretem őt, de a szex is fontos. Látom amit látok. Megerősítés nem kell tőle csak döntést kell hoznom és elmondani neki,hogy szakítok és szedem a cuccaim. Persze még gondolkodom, de nemtudom mit csináljak, úgyse fog erről lekattani. Én meg hülyén érzem magam attól hogy elkell utasítanom reggel.

2018. júl. 6. 09:34
 7/21 A kérdező kommentje:

Na meg reggel azért morog emiatt vagy úgy húzza a száját stb.


Később meg "nem,nem, nincsen semmi baj, ne hülyéskedj nem szakítunk, nem okoz problémát " stb. De folyton mégis problémája van.

2018. júl. 6. 09:38
 8/21 anonim ***** válasza:
27%
Reggelente a férfiak általában álló kishapsival ébrednek. Ez ilyen pasidolog, a nőknek nem muszáj megérteni, csak azért jó, ha benne vannak a buliban, amikor kell :D
2018. júl. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
férfi vagyok, kb sosincs kedvem reggel szexelni
2018. júl. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%

ÉN csak azt mondom, hogy ha már emiatt felmerül benned a szakítás akkor ez nem egy harmonikus boldog szuperjó kapcsolat.


A jövőt tekintve, ha nem tudjátok normálisan megbeszélni és nem lesz változás, ez lesz minden reggel, akkor nem biztos, hogy túl szép jövőnek nézel elébe.

2018. júl. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!