Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez a pasi szociopata?

Figyelt kérdés
Még csak egy hete járunk. Állandóan bókol nekem, mindig kedveskedik valamivel. Néha már még mintha túlzásba vinné. Pedig még alig ismerem. Egy nap többször is telefonál, megkérdezi, hogy mit csináltam. Már az első randin szinte felvetette a házasság fogalmát. Szerinte bennünk sok a közös, szeretne engem boldoggá tenni.
2018. júl. 6. 12:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
eléggé annak tűnik. szerintem vess ennek véget mielőtt jobban belemerültök.
2018. júl. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Uristen.addig ejteném amég nen késő 😀😁
2018. júl. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
*nem
2018. júl. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Én nem értem, hogy szedtek össze ilyeneket? :D de komolyan? Hogy csináljátok? :D
2018. júl. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
Menekülj. Ez a fickó nagyon fura.
2018. júl. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
"Már az első randin szinte felvetette a házasság fogalmát." - tehat par ora alatt kiderült hogy valami nem oke vele, de azert osszejottel vele es most aggodsz :"D. No comment.
2018. júl. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
14%

Igazából nem tök mindegy mit csinál? Nektek úgysem jó semmi.

Én pl. egy olyan embert nem tudnék komolyan venni aki "ez meg az vajon szociopata?" kérdést ír ki amiből utána az derül ki, hogy a jellemzett ember valamilyen kis mértékben eltér a normától.

Ő ilyen lelkesebb fazon, jobb lenne egy néma, szótlan, sosem kereső, mindig egy igent vagy nemet odahümmögő "jégkocka" ember?

2018. júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
31%
Igen sanszos, de igazából nem mindegy? Már az elejétől fogva láttad, hogy beteg a fazon, mégis összejöttél vele, szóval eléggé mindegy lehet számodra, kivel vagy együtt. Ami szart majd kapsz tőle (már csak idő kérdése, nyugi), azt pedig meg is fogod érdemelni :)
2018. júl. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%

De ha ennyire nem jó, miért lett 2. randi?

Megérdemled kérdező, mert nem fog rólad leszállni.

2018. júl. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
attól függ hány éves? 20 év alatt még lehet hogy csak hülye, afelett inkább menekülj.
2018. júl. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!